Přejít na obsah

Omega NATO kolekce


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...
  • po měsících...

Kdyby to někoho zajímalo, v Omega butiku na Staromáku jich maj docela dost, cena 4900 Kč. Měl jsem ho poprvé v ruce a neni to blbý.. cena teda poměrně nesmysl. Stejně jsem měl cukání, ale dorazilo mě, že maj pouze 20 a 22mm  - na moje 21mm PO mám narvat 22mm. Což jako pude a úplně blbý to asi nebude, ale za ty prachy bych fakt chtěl, aby to bylo 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Take jsem schanel na svoje vintage. Potreboval jsem 18mm a u Dušaka mi tvrdili, ze se nedělá a ze jsou autorizovaný servis a to je nejvíc tady v ČR. Tak jsem je objednal v Anglii kde nabízejí rozměry 18,19,20,21,22 cena byla o 2tis nižší než co si řekli u Dušana a jako bonus pro svoje klienty děla Anglicke zastoupeni Omega zdarma vyrazeni/glavirovani jména nebo číslic na sponu NATO pásku. Za mě super přístup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem schanel na svoje vintage. Potreboval jsem 18mm a u Dušaka mi tvrdili, ze se nedělá a ze jsou autorizovaný servis a to je nejvíc tady v ČR. Tak jsem je objednal v Anglii kde nabízejí rozměry 18,19,20,21,22 cena byla o 2tis nižší než co si řekli u Dušana a jako bonus pro svoje klienty děla Anglicke zastoupeni Omega zdarma vyrazeni/glavirovani jména nebo číslic na sponu NATO pásku. Za mě super přístup

Oni jsou úplně nejvíc, nejvíc, a Kožak byl jejich král :D.  Ochota koukám pořád stejná a seběvědomí taky.  Dlouho jsem tam díkybohu nebyl. Servisní ceny Omega, po letech váhání, konečně sjednotila v celý EU, takže už je jedno jestli to dáš do servisu v milém Mnichově, nebo ochotné Vídni :)

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zni me to nejak podivne. Ceny servisu jsou dany celosvetove centralou a zverejneny na webu Omegy uz minimalne 10 let. Rozdily mohly byt minimalni a dane kurzem.

Ze ti v UK nabidli rozmery ktere neexistuji je mozna dano tim, ze pro 19-20 mm je to porad ten samo remen, stejne tak jako je jeden pro 21-22mm. Ceny opet na webu Omegy.

Jo a ty remeny jsou realne 19 a 21mm, takze varhanky nehrozi, spis pri 20a 22 rozteci jsou odhaleny stezejky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi Omega nerozdava všude stejným metrem. U Dušáka za NATO 7300,- z UK cena 190? s možnosti rozměr 18mm. Tak buď ten jejich servis nejsou zas takový borci, nebo to pro ne není kšeft prodat reminek k hodinkam...

post-68335-0-49240100-1567180226_thumb.png

post-68335-0-04893100-1567180268_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Arlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Váhal jsem jestli to sem napsat, ale Omega hodinky nové na ruku mám dvoje a taky jsme dost chytrej a hajzl tak to sem napíšu.

 

Hodinářství Dušák jde od deseti k pěti

Aby neměli skladem článek tahu ( 114ST1503) na hodinky, který patři na hodinky jenž dělají omegu Omegou je ostuda.

Dodat mi ho od objednání za měsíc, když objednávka bude odeslána příští týden ve středu, je už píčovina, jinak to nazvat nelze. Je to věc co někde leží a je to v Evropě a nevidím nejmenší důvod protahování, kdy snad jediným důvodem by mohl být kurýr, který by to vezl ze Švajcu na kole!

 

To že mi servis nebral celý den telefon s tím, že toho mají hodně je u takové firmy na personální rošádu pro vedoucího servisního střediska.

Že lidi dole na prodejně o hoďkách nic moc nevědí a přitom je to náplní jejich práce a navíc jsou dost neochotní víme všichni , kdo jsme tam v poslední době skočili na něco mrknout a nebo chtěli něco koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ono takhle blbě to tam bylo vzdy. Pan v servisu, kterému se léta říkalo ?kozenej ksicht? je toho důkazem. Vše na Bondovky mi taky vždycky objednávali a byl to porod. A ten novej typek mi loni nebo předloni řekl, ?ze takový boty, jako mam ja, nosil jeho fotr? :-))) Takže si tam drzi urcitej standard :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Z mé strany také trocha zklamání. Šel jsem kolem a chtěl jsem vidět nové bondovky na živo, tak jsem si dovolil vstoupit.

Po první otázce zda něco potřebuji a mé prosbě zda by bylo možné vidět nové bondovky následovala otázka druhá a to zda je mám v úmyslu koupit. Tomu říkám otázka na tělo mezi dveřmi.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mé strany také trocha zklamání. Šel jsem kolem a chtěl jsem vidět nové bondovky na živo, tak jsem si dovolil vstoupit.

Po první otázce zda něco potřebuji a mé prosbě zda by bylo možné vidět nové bondovky následovala otázka druhá a to zda je mám v úmyslu koupit. Tomu říkám otázka na tělo mezi dveřmi.. :-)

Řekl bych "Ne, už ne.", vytočil se a šel pryč :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...