Přejít na obsah

Hamilton Interstellar Movie


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Po letech...
  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diky kluci.

 

Je fakt, ze hodinky jsou dost napadne a priznavam, ze v tomto ohledu jsem trochu exhibicionista a rad je nechavam vyniknout :-) a vidim, ze si jich lidi vsimaji. Zatim ale bez blizsiho zajmu (krome dvou lidi, kteri je poznali na prvni pohled). Coz chapu. Ale ten pocit, ze ty hodinky predstavuji nejaky pribeh, pro ktery byly predurceny a ktery mam moc rad, ze hrali v zivote tech lidi ve filmu tak vyznamnou roli, ktera muze byt v prenesenem slova smyslu vyznamna i pro me nebo kohokoliv jineho v realu, a to spolecny cas se svymi nejblizsimi, to, co Hamilton ve svete hodinek znamena, to me vzdy prijemne zahreje a v ten moment se mi cas na sekundu zastavi a ja se sam pro sebe pousmeju :-)

 

Je to asi takovy ten prvotni detinsky hrejivy pocit, ale nesmirne me bavi a tyhle hodinky si u me urcite nasly sve misto a slovo "cas" ziskalo pro me mnohem smysluplnejsi a blizsi vyznam, protoze po me odpovedi na neci otazku "kolik je hodin", jeste dal koukam, jak vterinovka dal plyne prostorem...

Upraveno uživatelem Peterek82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

pozeram, ze som tieto hodinky vzdy podcenoval... zdaju sa mi az prilis "svoje", proste take az nezmyselne ufo... ale pozeram, ze to mohlo byt sposobene blbymi fotkami, lebo toto je snad prva fotka, na ktorej vyzeraju paradne! :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Díky za tip, to mne donutilo se podívat na FB, soudě podle video ukázek by to tak opravdu mohlo být. Zkoušel jsem si dekódovat morse kód z každého videa a zatím mi vyšlo ?eurek? tak nevím pořadí nebo jestli jsem něco vynechal či ještě budou přidávat :)

. e

..- u

.-. r

. e

-.- k

 

Ale sami tam vybízejí ?Can you crack the code??

Tak do toho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...