Přejít na obsah

DA38


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

Omlouvám šíření fake news, ale včera to byl teprve druhý den od seřízení.

 

Ještě v tý Němčině trochu plavu.. Prekvapivě je ale situace dnes nemlich stejná. Sekunda do plusu.

 

Jediná věc, která mne trochu tenzí je vnější antireflex. Mám nutkání ho furt čistit a kontrolovat případné škrábance :)..

post-58444-0-04652000-1551287508_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Ha!  :taz:

 

Radiku udělal jsi mi radost. Myslel jsem, že Dčka mám na celém Chronomagu jen já. 

 

Je to tu už několik let jak po 'D' apokalypse, která smetla všechny publikující vlastníky mimo náš časoprostor.  :rip:

 

Ikdyž teda napadlo mne, že bych to tu trochu oživil výkřikem: ''Damasko je novej RLX'' anebo ''Seiko z Vás samuraje neudělá'', ale předpokládám, že efekt by byl krátkodobý, patrně bych si vysloužil i ban od bdělých moderátorů a nový nick Guest_Dagoberd2 se mi tedy zakládat nechce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha!  :taz:

 

Radiku udělal jsi mi radost. Myslel jsem, že Dčka mám na celém Chronomagu jen já. 

 

Je to tu už několik let jak po 'D' apokalypse, která smetla všechny publikující vlastníky mimo náš časoprostor.  :rip:

 

Ikdyž teda napadlo mne, že bych to tu trochu oživil výkřikem: ''Damasko je novej RLX'' anebo ''Seiko z Vás samuraje neudělá'', ale předpokládám, že efekt by byl krátkodobý, patrně bych si vysloužil i ban od bdělých moderátorů a nový nick Guest_Dagoberd2 se mi tedy zakládat nechce. :)

 

Mal som Damasko DA38 vyse 3 roky a cely ten cas som ich intenzivne nosil. Stale ich mam, no uz ich mam odlozene pre buduceho majitela ku ktoremu za par tyzdnov pojdu. Damaska verim ze najdu vdacneho majitela.

 

Pred rokmi sa tu preniesla vlna mierne nekritickej adoracie, co vyvolalo ako vzdy protichodne reakcie. Su to dobre hodinky, napriklad moje po cely cas nosenia nezastali, na puzdre nemam jediny skrabanec a to som ich nosil ozaj stale. Maju to dobre vymyslene, komu sa paci dizajn a ma tie peniaze, bude spokojny. Len ma prestali bavit nato strapy a ako celok na kovovom naramku ich ponukaju za cenu, ktoru aj osobne uz neakceptujem, tak som nasiel inde a som spokojny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jj máte dobrý oko pane. Tahle nestárnoucí klasika by neměla chybět v každé pořádné knihovničce. :) :)

 

Jinak k černýmu kafi, černý hodinky. Řemen luxus a V60 forewer!

post-58444-0-45094200-1554628437_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...