Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahoj,

 

 

sháníme s Mechanem už měsíc rovné sklíčko, které chceme použít pro zadní průhled na strojek. Ani po měsíci se nám śklíčko nepodařilo sehnat. Nemát někdo nějaký zajímavý tip?

 

Průměr 25mm, výška 0,8mm. Stačí obyč. minerální.

Posted
V době nouze by neposloužilo sklíčko z hlavice porcelánové pojistky?

25 mm to by musela bejt pojistka z Temelína !

Posted
Ahoj,

sháníme s Mechanem už měsíc rovné sklíčko, které chceme použít pro zadní průhled na strojek. Ani po měsíci se nám śklíčko nepodařilo sehnat. Nemát někdo nějaký zajímavý tip?

 

Průměr 25mm, výška 0,8mm. Stačí obyč. minerální.

Dodavatel hodinářských dílů Parexo má v popisu poskytovaných služeb mj. "výroba křemičitých skel".

Posted
Dodavatel hodinářských dílů Parexo má v popisu poskytovaných služeb mj. "výroba křemičitých skel".

 

ano ale hrozně dlouhé čekací doby - více jak měsíc atd:-(

Posted
Ahoj,

sháníme s Mechanem už měsíc rovné sklíčko, které chceme použít pro zadní průhled na strojek. Ani po měsíci se nám śklíčko nepodařilo sehnat. Nemát někdo nějaký zajímavý tip?

 

Průměr 25mm, výška 0,8mm. Stačí obyč. minerální.

 

Zadny sklenar tohle nevede?

Posted
Zadny sklenar tohle nevede?

 

No to zkouším také. Už jsem poslal několik mailů - problém je že oni pracují s tabulkovým sklem se šířkou nejméně 2mm :-((

Posted (edited)

Nějaké vietnamské hodinky ?

I když určitě tam bude silnější :(

Edited by Ondraj
Posted

Což takhle sklíčko pro mikroskopování - je to tloušťka určitě do 1 mm a při troše zručnosti se to dá doma obrousit nahrubo flexou s diamantovým kotoučem a dobrousit na karborundu na kosu.

Posted
Tiež ma napadla možnosť kúpiť niekde nejaké lacné hodinky a vybrať to sklíčko z nich... :punk:

 

 

máš nějaký tip?

Posted
Ahoj,

sháníme s Mechanem už měsíc rovné sklíčko, které chceme použít pro zadní průhled na strojek. Ani po měsíci se nám śklíčko nepodařilo sehnat. Nemát někdo nějaký zajímavý tip?

 

Průměr 25mm, výška 0,8mm. Stačí obyč. minerální.

 

Třeba tady

Posted
ano ale hrozně dlouhé čekací doby - více jak měsíc atd:-(

 

V úvodním příspěvku jsi napsal, že ho sháníte už měsíc.

Tak jste ho neměli shánět a měli jste ho rovnou objednat. A ten měsíc si na dodání počkat :D

 

Posted
V úvodním příspěvku jsi napsal, že ho sháníte už měsíc.

Tak jste ho neměli shánět a měli jste ho rovnou objednat. A ten měsíc si na dodání počkat :D

 

JJ :notworthy:

  • 4 weeks later...
Posted
JJ :notworthy:

 

Pokud si chcete nechat vyrobit průhledné zadní slíčko na hodinky tak zde je návod:

1) na Ebay (ideálně Ebay.de) nebo na http://www.cousinsuk.com/default.aspx?disp...roductid=465973 si zakupte sklíčko, většinou musí být tenčí jak 1mm.

 

2) Případný ořez sklíčka Vám udělají do druhého dne v optice na Floře (z Flory po Vinohradské na Jiřího Z Poděbrad po levé straně tak 150m od Flory)

 

3) Pokud to je technicky možné, tak Vám Mechano v zadním víčku vyřízne patřičný otvor, sklíčko ještě upraví a vsadí do zadního víčka :-)

 

Posted
Pokud si chcete nechat vyrobit průhledné zadní slíčko na hodinky tak zde je návod:

1) na Ebay (ideálně Ebay.de) nebo na http://www.cousinsuk.com/default.aspx?disp...roductid=465973 si zakupte sklíčko, většinou musí být tenčí jak 1mm.

 

2) Případný ořez sklíčka Vám udělají do druhého dne v optice na Floře (z Flory po Vinohradské na Jiřího Z Poděbrad po levé straně tak 150m od Flory)

 

3) Pokud to je technicky možné, tak Vám Mechano v zadním víčku vyřízne patřičný otvor, sklíčko ještě upraví a vsadí do zadního víčka :-)

 

Je řěč o "normálním" (netvrzeném) skle?

Pokud ano, nemáte steach, že to praskne?

:crying_anim02:

Posted
Je řěč o "normálním" (netvrzeném) skle?

Pokud ano, nemáte steach, že to praskne?

:crying_anim02:

 

asi to bude netvrzené´..Uvídíme časem :-)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...