Přejít na obsah

Nejdražší hodinky


Rudina

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Taky jste přihazovali? Přiznám se, ted neznámý kupec jsem Já. To víte, vánoce se blíží. :newyear:

 

http://www.novinky.cz/muzi/353222-nejdrazsi-hodinky-sveta-jsou-jeste-drazsi-prodaly-se-za-533-milionu-korun.html

Až Tě přestanou bavit, dej vědět, vezmu je... 

Btw: jak dlouho v nich vydrží baterie?

Upraveno uživatelem Wrch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, 1 plocha tam je :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Díky za toto nádherné video. Asi na to budu koukat celý večer. Vlastně to splňuje veškeré požadavky, které kladu na dobrý film. Výborná kamera a střih, skvělí účinkující, dech beroucí pointa, dramatičnost a na konec přijde katarze - v mém případě úchvatný pocit z lidské zručnosti.

A i to je jeden z důvodů, proč jsem si svět hodinek zamiloval. Je úžasné, jak jsme šikovní - jeden skládá cihlu k cihle a postaví dům, druhý vyrobí a "seskládá" něco tak titěrného, jako je strojek hodinek a na maličké součástky ještě aplikuje rytiny, atd., atd. Každý (asi skoro každý) má na světě své místo, které nenahraditelně vyplňuje.

 

Na druhou stranu o to více mně děsí, že jsme schopni mezi sebou válčit a vše krásné, co jsme dokázali vytvořit, zničit. Ale to už je jiný příběh,

který sem nepatří. 

 

 

Nejupřímnější poklona hodinářskému řemeslu!    :notworthy:

 

 

Edit: Omlouvám se za román a lehké filosofování, mám horečky a po celém dnu v posteli jsem se nějak rozepsal ;)

Upraveno uživatelem Wrch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...