Přejít na obsah

?(h)ämij


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 540
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxipesfik

Jasně, pohádka na dobrou noc - sídlo máme ve Švajcu, ale zboží vám zašleme z Číny...

 

V tom bych problém neviděl. 99,9% produkce je určeno pro čínský trh (1 miliarda lidí), proto asi sklad tam. No a výroba "swiss".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A teď ještě tu o Otesánkovi...

:) jj

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem zatíženej na chrona, tak tohle je na mě fakt moc- podle mýho vrchol nevkusu. Ale na druhou stranu, když vidím, co si je člověk schopnej dát v pražský MHD na ruku, tak tak blbý nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V tom bych problém neviděl. 99,9% produkce je určeno pro čínský trh (1 miliarda lidí), proto asi sklad tam. No a výroba "swiss".

Tomu neverim, vzdyt by je tam 99% brandu, ktery kopirujou, u soudu rozneslo na kopytech, myslis, ze by neco takovyho helveti trpeli na vlastnim uzemi? O tom silne pochybuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

Co si vzpomínám, takhle jsem koupil mnoho nových hodinek vyrobených ve švýcarsku (nějaké Olmy, Enicary, Pronto a kdoví co ješte), když jsem byl v číně. A v Evropě nebo USA jsem je neviděl.

A teď ještě tu o Otesánkovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

Tomu neverim, vzdyt by je tam 99% brandu, ktery kopirujou, u soudu rozneslo na kopytech, myslis, ze by neco takovyho helveti trpeli na vlastnim uzemi? O tom silne pochybuju...

 

že ještě neroznesli Steinhart..., to je pořád dokola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olma nebo Enicar jsou stary SVYCARSKY brandy, ktery vzkrisil cinskej (asijskej) investor. Konkretne Enicar ma ohromnou a slavnou historii, ma mraky legendarnich modelu, za ktery by ti dneska sberatele urvali ruce. Podobne treba Favre Leuba. Ale to jsou firmy se staletou tradici, ktery driv tahly a nekomu prislo rozumny do nich nasypat pul miliardy, aby znovu ukazal, ze tu byly a jsou. Co umej tihle lulani? Udelali neco vlastniho? Alespon designove?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodávaj a zasílaj to ze Guangzhou v Číně. Majitel je také z toho města. A v tomto městě je největší koncentrace fabrik na výrobu hodinek v Číně. Takže ano, je možný tvůj výklad, že to je Swiss made a vyráběj to ve Švajcu a následně to vozí do Číny a prodávají. Nevím a nemůžu se hádat. Jen přemýšlím... Proč by to proboha dělali, když sedí prímo ve fabrice na výrobu hodinek v Číně...

 

http://www.wirtschaft.ch/trademarks/AGELOCER/Anthea+Lee+9606+Buetschwil/62955/2014/

 

A jejich sídlo ve Švajcu? Jenom schránka v systému BCB.

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...