Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na Ostravsku byl doložen případ, kdy jedinec postižený CBD setrval v latentní fázi pouhé tři minuty, než došlo k propuknutí další akutní fáze CBD. 

zvrácená forma CBD, kdy si jedinec kupuje dokonce digitální hodinky, často pestrobarevné a velmi nápadné (oblíbená je např. žlutá barva), případně hodinky  mechanické, ale velmi výrazné, nápadné (tzv. Kočkova ? méně přesně kočičí - forma CBD nebo též B-varianta).

 ale spíše ohryzává vlastní zápěstí. 

Uf, skoro to vypadalo, že mluvíš o mně :lol2:  (foceno na hajzlu, kde jsem si fajně početl) 

post-35497-0-08472600-1424780996_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme v tom az po usi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luminoxy 3067 dorazily, Sphinxx měl naprostou pravdu, tohle néééé tohleto... Bez tritia za 500,- beru. Pouzdro plast, luneta plast, všude plast (údajně vytvrzený karbonem) guma vyřezaná z radiálky OR36. Pozitiva - tritium (svítí hezky, ale musí být fakt tma), dobrý odečet času, dobrý chod lunety, zajímavá barva. Negativa - cena, cena, celkový laciný vzhled, velká skákací vteřinofka, na kterou jsem už u kvarcu odvykl (uznávám, že to je hlavně můj problém). Zlaté Rangemany a ještě vyjdou levněji. Chápu, že si v shopu na letadlové lodi mariňáci koupí, ale tam to je za 50 babek...

post-35497-0-76366500-1424858342_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem z nich byl dřív taky úplně vydřenej. Hrozně sem je chtěl, protože byly tacticool. Pak sem si je šel ozkoušet a tak nějak mě to postupně opustilo. Byl sem překvapenej že to vypadalo fest plastově jako hodinky z kindrvajíčka

Souhlas, videl jsem je na zivo a rikam si, ty jo, toho plastu tam ale je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem z nich byl dřív taky úplně vydřenej. Hrozně sem je chtěl, protože byly tacticool.

Áno, áno u mne to samé...

Budu je vracet v čtrnáctidenní lhůtě, takže žádné tritium nebude pánové...

Zjišťuji, jestli vůbec nemám začít kupovat hodinky na českých e-shopech. 14ti denní lhůta je pro mne více než dostatečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, áno u mne to samé...

Budu je vracet v čtrnáctidenní lhůtě, takže žádné tritium nebude pánové...

Zjišťuji, jestli vůbec nemám začít kupovat hodinky na českých e-shopech. 14ti denní lhůta je pro mne více než dostatečná.

To je mi lito chlape :(, ale neni nad to to vide na zivo. Ja jsem takto vyzkousel x hodinek a spousty me jich zklamalo. Jen za poslednich 10 dnu jsem byl 2x u Bechyneho, 1x Omega, 1x Carolinum a vcera muj oblibeny CHronoshop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...