Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako, nebudu vám pánové kecat. Manželka říkala, že jsem kokot (nebo tak nějak podobně) a když jsem je dotáhl domů, tak starší pubertální dcera předstírala dávení. Na druhou stranu - dnes jsem je měl na šichtě a kolega se normálně upřímně začal chechtat, to už jsem dlouho neviděl  :) . Přiznávám se ovšem bez mučení, že podobné dilema, zda si je vzít na šichtu, jsem měl naposledy s limitkama Rangemanů  , ale nakonec to taková hrůza nebyla. Jestli vyjde čas, tak zkusím napsat k Helbergům nějaký pokec. Jsou to vobludy, bestie, nestvůry....ale mají koule (tedy polokoule, v bokorysu  :)  ) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsem toho týpka viděl? :D :D :D

Konečně!! :D Pokaždé, když jsem tady v poslední době nahlédnul, tak jsem dumal, kde jsem toho týpka viděl...

Furt jsem si říkal, to bude nějaký teleshoping, a v tom duchu jsem chvílema googlil..

Ale nejen místní sektáře osvěcuje... a už i já vím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

dočítal som toto vlákno a prežul som to celé, je to najzábavnejšie čítanie, čo som čítal v poslednej dobe, len som začal podozrievať manželku, že musela do jedla primiešať marihuanu, alebo dačô lepšô, keď som videl tie posledné hodinky a dobré je, že sa to tu na chvíľu odmlčalo, lebo to už silne zaváňa čistou schízou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

mi připomínáš Spiderera v plné síle před drahnými lety. Ten taky točil hodinky po dnech a jeho majstršyk byl prodej hodinek, které neměl nikdy na ruce. DHL přifrčelo, on mrk do krabice a psal inzerát. A to je strašně, ale strašně potřeboval

Hehe, kdyz to tak ctu, tak si rikam, ze jsem tedka docela v pohode, zadnych velkych akci se neucastnim a hodinky, ktery si koupim i nosim :) a uz se mi dlouho nestalo, ze bych mel na nocnim stolku polozeny patery Brajtle a na ruce Seika bo jsou nejnovejsi.. navic se ted prej dost krade a ja nemam trezor a ani Air Bank nema trezory, takze to stejne nemam kam dat, tak mam pro jistotu radsi jenom jedny az dvoje. A kdyz dvoje a jedu na dyl pryc, tak si beru oboje, nikdy nevim jestli nebudu potrebovat zaplnit instagram :D je fakt, ze stary casy byly drsny, ale taky to byla perdel, jen jsem si obcas vic pripadal jako skladnik nez milovnik hodinek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se tady ty své cinty bojím psát, bo ze mně potom děláte chuja ;o) Je fakt, že jsem se už asi taky uklidnil - letos ještě žádný přírůstek. V prosinci jsem koupil Moony, bo to jinak nešlo, ale jinak nic !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se tady ty své cinty bojím psát, bo ze mně potom děláte chuja ;o) Je fakt, že jsem se už asi taky uklidnil - letos ještě žádný přírůstek. V prosinci jsem koupil Moony, bo to jinak nešlo, ale jinak nic !

ze to bylo jenom zbozny prani co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem měnil, Brajtle jsou na chvíli na dovolené v Sudetech, Moony zatím držím - to už bych si musel fakt naplivat do ksichtu  :lol2:

No a doma mi zůstává neprodejný bizár (a další je na cestě).

Teď mám takové to cimrmanovské období prošlapávání slepých cest. Jsou to zajímavé, ale poněkud drahé zkušenosti - von ten šrot nikdo nechce...

Dokonce jsem se podíval na netu znovu na ty inhauzní pilotky od Wardů co jsem onehdy koupil (a vrátil), ale to už jsem si raději zlomil malíček  :)  bo takového vola už by svět neviděl.

Možná zkusím chvilku ponosit legendární Running Many, nebo kalkulačky a budu hustej, hipster...tedy, až shodím tak 80kg, abych se vlezl do slimfit mrkváčů a dětských károvaných sak.

P.S. teď si říkám Wizard a Running Man  - to je trochu contradictio in adjecto...

 

post-35497-0-46679400-1484323553_thumb.jpg

post-35497-0-76150200-1484323560_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...