Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem moc rad, ze se moje buritelska basen libila. Diky!

Troufam si tvrdit, ze se v ni vetsina z nas aspon castecne nasla. :)

Tak snad to wizze popostrci znovu rozjet vlakno na plne otacky. ;)

Jsem skoro zamacknuk slzu, inu, kdyz je laska opravdova, na pohlavi nezalezi.... ale nevim, jestli ji wiz bude opetovat! :lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkypěkně Locky ! Dám si na tebe v báru jednu lihovinu nebo pifečko! Naštěstí piju 'na náramek' takže to nebude moc stát. A jak se tady na Baleárech říká v místním zvláštním španělském dialektu - Ein Prosit der Geműtlichkeit ! ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi to nebyla ironie....kolem skleničky padali k zemi komáři, po ukápnutí na stůl tam zůstala skvrna velikosti mexického dolaru (a to byla deska ze skla) a jak jsem si šel v noci čistit zuby, tak se mi rozpadl zubní kartáček ;o)

Kdybych to vylil do moře, tak zase uvidíte v TV strašné záběry umírajících kormoránů a pláže plné ryb, kteréžto raději zvolí milosrdnější smrt na slunci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barbare , jedna z nejlepších nakouřených singlmaltek....nechej ji na podzimní plískanice a ne na letní pařáky :-) nevím jaké má fenolové číslo , ale zuby si po ní už čistit nemusíš , jsou dostatečně dezinfikovány :-)

Upraveno uživatelem Effe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy nepijte Lagavulin 16yo - ohavná toť whiskey s vůní Lyzolu a chuti mixu staré ryby a kompostu.

Lagavulin 16 neni whiskey, ale whisky ;) a je uplne nejvic nejlepsi! Lahodny to mok, trosku si usrknes a prevalujes na jazyku, pozvolna, tam a zpet, u toho nasavas vune linouci se ze sklenky a pomalu se dostavuje extaze, exploze vune a chute. Po spolknuti se opatrne nadechnes pusou a pak prichazi teplo, pomalu se posouva dolu a v ustech se objevuji nove a nove chute. Cokolada, citrusove plody, osoleny caj... a pak je konec a clovek to chce zazit hned znova a znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no...potupně jsem se vrátil k brandy Carlos I. - to se dá chlastat po kýblech, což spíše vyhovuje mému naturelu Ostravaka...nakouřené singlmaltky...osolený čaj...kua to není nic pro mne. Maximálně tak nakouřená singlmilfka ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no...potupně jsem se vrátil k brandy Carlos I.

Nevěděl bys, jak by si stála ve srovnání třeba s nějakými lepšími Torres? Bych ji prubnul...

 

Jsem ten Lagavulin teda zase vytáh, já na whisky tolik nejsem, ale furt mi někdo říkal, že Lag mě zlomí. Na mě je toho kouře, fenolů a jiného bordelu asi moc a pálí mě z toho žáha. Ale třeba to dneska cracknu :guitar::

post-38718-0-09250100-1500471152_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jako čerstvý znalec Lagavulin si Ti dovolím navrhnout pravý sommelierský postup ;o)

Whisky hodit na dvě hodiny na mražák.

Po vytažení z mražáku smíchat s kolalokou (znalci přidávají ještě kolečko citronu).

Co nejrychleji vypít.

Vhodná příloha: pařížský salát s rohlíkem nebo pomalu opečený gothaj s kečupem ARO a moskva chleba od Babiše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...