Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Luminoxy 3067 dorazily, Sphinxx měl naprostou pravdu, tohle néééé tohleto... Bez tritia za 500,- beru. Pouzdro plast, luneta plast, všude plast (údajně vytvrzený karbonem) guma vyřezaná z radiálky OR36. Pozitiva - tritium (svítí hezky, ale musí být fakt tma), dobrý odečet času, dobrý chod lunety, zajímavá barva. Negativa - cena, cena, celkový laciný vzhled, velká skákací vteřinofka, na kterou jsem už u kvarcu odvykl (uznávám, že to je hlavně můj problém). Zlaté Rangemany a ještě vyjdou levněji. Chápu, že si v shopu na letadlové lodi mariňáci koupí, ale tam to je za 50 babek...

 

Tak to čumím, že to niekto aj v týchto farbách kúpi :). Mám obdobný model, ale v s bielou potlačou, kúpené za cca 100 EUR nové. To je cena, ktorú by mali stáť. Inak to nie sú zlé hodinky na drsné zaobchádzanie. Tie moje už všeličo prežili a stále sú v pohode, polykarbonát nejaví nejaké známky poškodenia, farba sa neolupuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáš to, málokdo si koupí žluté Rangemany, nebo bílé Brajte 48mm...v některých věcech jsem asi trochu kolotočář  :)

EDIT: jo máš recht, 100 ojro je asi tak hraniční cena, kterou bych za ně znovu dal.

Upraveno uživatelem wizard-ov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná práce :D ... s tím už můžeš i k moři :lol2: , tak ať Ti dlouho slouží, SO44 mají u "B" své nazastupitelné místo. Ty PO pětačtyřicítky jsou mi fakt malý a jsem rád, že mi to Tvé bystré oko potvrdilo. Nevím co už nad PO, snad Railmaster XXL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy je to složité...chronobundus asi dosahuje výšin. Tyhle jsem koupil speciálně kvůli Zekonovi, který je tajným obdivovatelem Breitlingů s non-inhauzem a má doma všude vylepené fotky  :lol2: .

Pane bože, to snad né, ale co, jsi ten správny pacient. Obdiv?,  :lol2: to se ti povedlo, můj názor znáš, ale na tvoji tlapu sednou. Nenech se ale odradit tím jak se nekteří pleskaj po čele, já ti fandím, tobě bych dokonce zakázal "definitivní" výběr. :D

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...