Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám dojem, že jak začne Wizard hodně fotit a psát o tom, jak maj hodinky skvělý to a tamto, tak se snaží ještě sám sebe přesvědčit, aby je neprodával, že je to fakt blbost... Takže dneska to ještě asi nebude... Ale na cestě do prodejního vlákna už bezpochyby jsou.

 

Znám to, mám to stejný.... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, Cegy - 17:19 a hodinky jsou furt u mne ! Co ty na to ?

Bushman: náhodou, já jsem prodělal vnitřní přerod a je ze mne úplně nový člověk. Žádný hodinkový promiskuita, ale uvážlivý chronočlen, kochající se denně kolekcí svých vybraných a definitivních tajmpísisů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, Cegy - 17:19 a hodinky jsou furt u mne ! Co ty na to ?

Bushman: náhodou, já jsem prodělal vnitřní přerod a je ze mne úplně nový člověk. Žádný hodinkový promiskuita, ale uvážlivý chronočlen, kochající se denně kolekcí svých vybraných a definitivních tajmpísisů.

Neblbni, pokrčuj, já pořád čekám že se u tebe objeví něco, co mně zaujme. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, Cegy - 17:19 a hodinky jsou furt u mne ! Co ty na to ?

Bushman: náhodou, já jsem prodělal vnitřní přerod a je ze mne úplně nový člověk. Žádný hodinkový promiskuita, ale uvážlivý chronočlen, kochající se denně kolekcí svých vybraných a definitivních tajmpísisů.

To já taky. Nosím rangemany a promastery. Jen nevím, který si mam vzít, tak jedny mám na ruce a druhý v tašce. V práci ty, který nemám na ruce, dám na okno, aby se nabíjely. A za den je tak třikrát prohodím. Jo já vím, jsem debil....  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale drzi se, bude rekord.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jenom rad chtěl bych je minimálně vidět. A jsem rad pokud je spokojený

 

Tak to my vsichni, vsak to je uz ikona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...