Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 ... ten tah PRO III se mi začíná líbit, na to jak jsem se mu původně bránil :D . Jinak si myslím, že Ti vydržej, jsou to funglovky se zárukou a myslím, že nemáš kam kvaltovat ... já už se snad taky usadil. Už jenom ty Railmastery :D a bude to tip-top. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wizard-ove děkuji. Převyprávěl jsem tvou story manželce a slyšel jsem, že mé 4 hodinky za 3/4 roku co jsem tady, jsou vlastně naprosto běžná záležitost .... Takže jdu vybírat další :-) Jinak bych tě chtěl někdy vidět, abych se ujistil, že nemáš rohy, z uší ti nestoupá kouř a neprdíš oheň :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci dík, ačkoliv nevím zda mám být polichocen, nebo jestli si raději nemám navýšit dávky Lexaurinu. 

Ruiz.aw: hele, oheň fakt neprdím, ale včera jsem měl v jedné hospodě talíř hnusně mastné česnekové polívky a šel ze mně místo ohně spíše jeho protipól  :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny zlutaskove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: dal  :frusty:

Cegy: ale howno - to bylo úplně jinak, ses jich chtěl zbavit a ještě jsi mi k nim nabízel svou sestru a ten zlatý řetěz co máš v avataru  :lol2:

Co ten smajl? Je to dobře, ve finále jsi na svém :D . Cegy zjistil, že mu to nejde k pleti a k řetězu a chtěl je poslat do světa.

 

Petr mě lámal nonstop 10 hodin, ať mu je pustím zpátky.

Kecáš woe :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...