Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

Jéé, tyhle putovní Sinn si pamatuju - měl jsem je pár minut na pazouře v květnu (naštěstí jen půjčené během smlouvání o PAM) - a byly s prominutím tak úžasně "bezpohlavní", že mi to stačilo k pochopení proč někteří zdejší přeborníci pixlu s čerstvě doručenýma račmenama jenom zkontrolujou a už píšou inzerát. KFL je za pár dní taky úspěšně udal, aby obratem nalezl duchovní rozhřešení u Rolexu...  :whistling:

 

 

No já je mám na ruce pár hodin a zatím jako jo. Čekal jsem více "Damasko efekt" tedy přísně účelné hodinky, ale ne... Líbí se mi tvar a velikost pouzdra, reflexní vteřinovka, plochý safír a "vlasové" zakončení minutovky. Jako nedělám si iluze, že u mne skončí navždy, ale fakt se mi líbí.

240 jsou bezvadný, všechny kvalitativní atributy tam jsou, ale "něco" jim chybí. Podobně jako DA36 (no flame). Ale třeba tě chytnou - nic jim nechybí a ani nic nepřebývá :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Však ony ty Sinn vůbec nejsou škaredé ani technicky špatné - akorát mi to připomnělo jak jsem se kdysi už po 3 týdnech zbavoval "vysněných" Fortis Marinemaster White, tehdy mimochodem pořízených za polovic. Ty měly aspoň "fluidum" v podobě celoplošně luminiscenčního ciferníku - jenže i tohle kouzlo bylo cosi, co během 10 minut pod rukávem vyprchalo a zbyla jenom ETA 2836-2 s malou rezervou chodu, v neprakticky vysokém válcovém těle s trčící jednosměrně otočnou lunetou - kterážto kombinace mě za ty prachy ve finále imrvére štvala a nezachránilo to ani logo Roskosmos na dýnku  -_-

Američani tomu pocitu tuším říkají "caught in the middle", česky "nemastné/neslané", nebo ani "levné a přitom skvěle funkční" (tak jako wizardovy Monstra, nebo "malé" kosmonautky co se mi včera vrátily) ani "vynikající a opulentní" - tak jako tehdy vedle ležící Karlovy PAM320, které mimochodem "žeru"dodnes (...takže minimálně co do výdrže už jsou "4x lepší" než MM nebo Sinn240  :lol2: ).

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Omlouvám se, ale ještě si dovolím jeden postřeh. Většina gratulací se sem musí zákonitě dostávat až v okamžiku, když již wizard-ov zmíněné hodinky nevlastní, neboť je dávno poslal dál... :)

 

Hovoríš, že gratulovať wizardovi k novým hodinkám, je niečo ako gratulovať dedovi k prvému mliečnemu zúbku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem oslavil měsíc od koupě Milgů a dostal jsem chutě zase na něco většího. Slovy Bolka Polívky "ty kurwy šikmooké" to fakt umí  :notworthy:  Poprvé mne štve, že jsem slepý jak patrona a že si ty detaily nevychutnám. No nic, jestli se mi bude chtít, najdu svůj podvodní foťák, ten má i režim mikroskop, zkusím pak něco nafotit... 

post-35497-0-12363300-1446899022_thumb.jpg

post-35497-0-72237600-1446899022_thumb.jpg

post-35497-0-07735500-1446899023_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se minulé prázdniny prodávaly ( ty ananty ) tak jsem je těsne minul a docela jsem s toho šilel. Teď zase jsem měl zainvestováno někde jinde, takže jsem jen smutně koukal do prodejního vlákna. Jsem nadšený že jsi je urval a těším se, až je  uvidím na živo. Fotky pouzdra z boku jsou kulervoucí a o průhledu radši nemluvím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kurnik, jdu si do obchodu koupit admirálskou kšiltovku a přibalí mi k ní ještě čupr zálesácké chrona. Ale hezké jsou, hezké.... už je jdu odblanit a zkrátit tah. Škoda jenom, že nemají sklo, tak nevím, jak je to s tou vodotěsností  :) .

Jo a pro kamaráda jsem koupil Hamiltony Pan Europ v modré barvě - pánové za ty prachy naprosto skvělé hodinky a cifr v reálu vypadá o hodně lépe, než na fotkách. Normálně jsem uvažoval, jestli nevzít ještě jedny (nevím ale jestli byly skladem). Fotit je nebudu, je to dárek pod stromek (kámoš si ho naježí od své manželky) a nechci hodinkám focením ukrást duši, ale fakt krása (a ještě těch 80 hodin výdrž wow).

post-35497-0-23436600-1447950420_thumb.jpg

post-35497-0-57035300-1447950420_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...