Jump to content

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa

Recommended Posts

Náhodou, od konce srpna 2015 už je to bída:

Peťo, já myslím, že tady je více takových lidí včetně mě a je to způsobeno cenami, které uměle navýšili, já už nejsem ochoten dát za stejné hodinky o 20-30% víc jen pro to, že jsou čachry s kurzy. Takže na druhou stranu dobrý lék na chrnobundus :D ...

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurwafix a já se s tím tak yebal....  :lol2:  Jo máš samozřejmě recht, jsou úžasné - sedím tu v obýváku a čumím na ně, místo toho abych šel chrápat. S takovou toho zítra na šichtě moc nenarubu....

post-35497-0-18359000-1453329085_thumb.jpg

Jo, jsou skvělý. Mě dlouho moc nebraly, ale když jsem dal na ruku ocelovou verzi co má brácha, tak jsem si je fest oblíbil.....a když ti předseda prodal tyhle krásky, tak to von určitě něco chystá ne? Že by se konečně pochlapil a vytáhl na nás GS chrona

Sakra, tak na to se fakt těším, asi tě budu muset pak zajet navštívit do toho vašeho města na Dunaji, abych si je taky ošahal ;)....a wizarde, udělal jsi fakt dobře- myslím, že splňujou vše co jsi hledal a navíc je to prostě už hodinařina se vším všudy, asi budu muset začít střádat, abych si GS SD přeci jen zase do sbírky dokoupil, docela mi chybí

Edited by sashator

A co teda místo nich kupuješ? Neříkej, že nezacelíš díru....

Díra vznikla velká, ta se zalepí jedině velkým flastrem.

Co tak lovím v paměti vkus bývalého kamaráda tak sázím na sbex.

... černé triko s Motörhead, kožená bunda, ideální volba :)

Jinak gratulace štajgrovi! :)