Přejít na obsah

wizard-ov aneb vývoj (chrono)hňupa


wizard-ov

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové - třetí týden na ruce. Kdo mne zná, tak ví, že to není normální... Ten pocit jak se ráno těším, až je vezmu na ruku...pro jistotu jsem ještě objednal i nějaké jiné (pro radost) , ať mne tyhle GS tak rychle neomrzí. Jsem zvědavý na Farkyho úlovek - pak porovnáme, kdo z nás koupil větší číčovinu  :)

post-35497-0-16877800-1455022173_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové - třetí týden na ruce. Kdo mne zná, tak ví, že to není normální... Ten pocit jak se ráno těším, až je vezmu na ruku...pro jistotu jsem ještě objednal i nějaké jiné (pro radost) , ať mne tyhle GS tak rychle neomrzí. Jsem zvědavý na Farkyho úlovek - pak porovnáme, kdo z nás koupil větší číčovinu  :)

..tak je na noc nesundávej a budeš mít radost hned po probuzení :) ..jinak jsi jeden z nejvtipnějších lidí tady,tím vážně nemyslím tvoji hodinkovou promiskuitu..to je kapitola sama pro sebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové - třetí týden na ruce. Kdo mne zná, tak ví, že to není normální... Ten pocit jak se ráno těším, až je vezmu na ruku...pro jistotu jsem ještě objednal i nějaké jiné (pro radost) , ať mne tyhle GS tak rychle neomrzí. Jsem zvědavý na Farkyho úlovek - pak porovnáme, kdo z nás koupil větší číčovinu  :)

Máš je upatlaný, měl by ses o ně líp starat chachare:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím v rychlosti - taková reminiscence RLX DSSD Cameron edition pro chudé  :)  Jedná se 515 ks limitku s dvoubarevným cifrem a psycho balením. Po zkouškovém zkusím něco nafotit (jestli je tedy ještě budu mít) a přigrcnu k tomu nějaký pokec. Okamžité dojmy - hóódně pozitivní - čekal jsem nějaký fashion humus (anžto se v ČR kolem EDOXu motají Hokejky a Dakaristi), ale jsem mile překvapen...Každopádně, cesta na severní pól je otevřená - A na Sever ! A na Jih ! Domů! Do Prahy! Do Podolí! Do lékárny! Do p....e, to je mi smutno  :)

post-35497-0-07196300-1455184266_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...