Přejít na obsah

Počítání PRIM Sport II Myiota


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak konečně slíbené fotky. Jsou to nic moc, já se prostě nenaučím fotit při umělém světle, ale nechtěl jsem už zdržovat.

 

Koupeny od zdejšího váženého člena. Nespletl jsem se, nápisy na strojky nejsou vybarvené černě.

 

post-6998-1266014115.jpg

 

post-6998-1266014124.jpg

 

post-6998-1266014131.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Poslušně hlásím změnu majitele jednoho kusu z Jakubiska ma mischu.

Pro utřídění mám dotaz na majitele: Ty mé a ještě některé další jsou v nerezu, mají Miyotu, ploché dýnko nápis Czech made a nesvítí. Ručky jsou se špičatým koncem. Fotky těch, co dal guca, jsou v chromu, mají ručky na koncích rovné a dýnko vystouplé, jako na užití cal. 96. Gilius má totéž, ale potřebuji, aby do nich rejpnul, jestli má nerez, nebo chrom. Biges má podivný kus, řekl bych, že skládačku, ještě bez Czech made, vystouplým dýnkem, Miyotou a ciferníkem z normálních automatů, avšak správnými ručkami, ale jinou vteřinovkou a podivným bílým armovacím kroužkem. A pouzdro chrom. Já jsem to takhle zkoušel poskládat / s jiným cifrem/, ale bez úspěchu, nemám bílý armovací kroužek a ručky sport na Miyotu.

Nevěděl by accutron, docent, nebo jiný borec, jak by to mohlo být?

Upraveno uživatelem mischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím změnu majitele jednoho kusu z Jakubiska ma mischu.

Pro utřídění mám dotaz na majitele: Ty mé a ještě některé další jsou v nerezu, mají Miyotu, ploché dýnko nápis Czech made a nesvítí. Ručky jsou se špičatým koncem. Fotky těch, co dal guca, jsou v chromu, mají ručky na koncích rovné a dýnko vystouplé, jako na užití cal. 96. Gilius má totéž, ale potřebuji, aby do nich rejpnul, jestli má nerez, nebo chrom. Biges má podivný kus, řekl bych, že skládačku, ještě bez Czech made, vystouplým dýnkem, Miyotou a ciferníkem z normálních automatů, avšak správnými ručkami, ale jinou vteřinovkou a podivným bílým armovacím kroužkem. A pouzdro chrom. Já jsem to takhle zkoušel poskládat / s jiným cifrem/, ale bez úspěchu, nemám bílý armovací kroužek a ručky sport na Miyotu.

Nevěděl by accutron, docent, nebo jiný borec, jak by to mohlo být?

 

Podle mých informací jsou moje automaty správné, navíc tenhle ciferník se k automatům s kalibrem 96 nepoužíval.

když se podíváš pořádně, tak si všimneš, že je tam padnoucí těsnící kroužek uchycený šroubky, nevím, jak by se tohle dalo přeskládávat z nějakých 96tek. navíc je tam i velmi neobvyklý bílý armovací kroužek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mých informací jsou moje automaty správné, navíc tenhle ciferník se k automatům s kalibrem 96 nepoužíval.

když se podíváš pořádně, tak si všimneš, že je tam padnoucí těsnící kroužek uchycený šroubky, nevím, jak by se tohle dalo přeskládávat z nějakých 96tek. navíc je tam i velmi neobvyklý bílý armovací kroužek.

 

Kal.96 a kal.72(miyota) mají stejný průměr, takže by měly být záměnné i se stejným rámečkem strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cifr a ručky u Tvých sportů patří k Miyotě a má představa je, že to vše někdo z těch původních automatů vyndal a dal to do dvojkového pouzdra. Původní armovací kroužek k novému cifru výškově neseděl, tak ho někdo vyměnil za ten bílý, který jsem na žádných jiných Primkách neviděl. Takhle bych to poskládal já, kdybych všechny ty věci měl.

Upraveno uživatelem mischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cifr a ručky u Tvých sportů patří k Miyotě a má představa je, že to vše někdo z těch původních automatů vyndal a dal to do dvojkového pouzdra. Původní armovací kroužek k novému cifru výškově neseděl, tak ho někdo vyměnil za ten bílý, který jsem na žádných jiných Primkách neviděl. Takhle bych to poskládal já, kdybych všechny ty věci měl.

 

Já mám NOS pouzdro PS2 také s bílým armovacím kroužkem. Bohužel jsem koupil jen pouzdro bez vnitřku, tak nevím, jaký cifr a kalibr k tomu patří, ale to pouzdro by mělo být kompletně původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cifr a ručky u Tvých sportů patří k Miyotě a má představa je, že to vše někdo z těch původních automatů vyndal a dal to do dvojkového pouzdra. Původní armovací kroužek k novému cifru výškově neseděl, tak ho někdo vyměnil za ten bílý, který jsem na žádných jiných Primkách neviděl. Takhle bych to poskládal já, kdybych všechny ty věci měl.

 

Moc bych za to endal, že už to takto bylo poskládáno v Eltonu v době temného období. Ale čet ví, pravdu se asi jen tak nedozvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mých informací jsou moje automaty správné, navíc tenhle ciferník se k automatům s kalibrem 96 nepoužíval.

když se podíváš pořádně, tak si všimneš, že je tam padnoucí těsnící kroužek uchycený šroubky, nevím, jak by se tohle dalo přeskládávat z nějakých 96tek. navíc je tam i velmi neobvyklý bílý armovací kroužek.

 

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...p;hl=prim+sport

 

Tady prodával Tolja ty samé, jen s černým armovákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak konečně slíbené fotky. Jsou to nic moc, já se prostě nenaučím fotit při umělém světle, ale nechtěl jsem už zdržovat.

 

Koupeny od zdejšího váženého člena. Nespletl jsem se, nápisy na strojky nejsou vybarvené černě.

 

post-6998-1266014115.jpg

 

post-6998-1266014124.jpg

 

post-6998-1266014131.jpg

 

Sice možná už po sezóně, ale otevřel jsem si tohle vlákno až teď.

Tokže tyhle s myiotou se dělaly do chromovaného pouzdra a v armovácích asi byl neskutečnej bordel - dle mého to strkali do zbylých pouzder bez ohledu na barvu armováku. Tyhle by měly být stopro původní a mají armovák z PS2.1:

 

post-5320-029053600 1294699767.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi zdáli nějaký povědomé tak jsem juknul do zásob čiselníku a našel jsem tam i verzi v manuálu.Ten je tedy taky do ps2?Jestli jo tak co tam bylo za strojek-klasika 68ka nebo čína??

post-11859-093604600 1294860963.jpg

Upraveno uživatelem Sobina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi zdáli nějaký povědomé tak jsem juknul do zásob čiselníku a našel jsem tam i verzi v manuálu.Ten je tedy taky do ps2?Jestli jo tak co tam bylo za strojek-klasika 68ka nebo čína??

 

Čína. To je po roce 95, kdy Elton ukončil výrobu strojků. Takže manuál = čína a automat = myiota.

 

Edit: Ještě by tam možná mohl být kal.64, ale myslím, že spíš jen ta čína.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

ja by som sa prihovaral za foto stroja ... naozaj by ma zaujimalo ci sa miyota vojde pod normalne sport dynko (mal som za to ze nie) a ak ano tak otazka potom stoji, na co sa vlastne tie vypukle vobec robili (okrem par kusov leteckych)

 

Asi trochu pozdě, ale teď jsem si toho všiml.

Kvůli leteckým to nebylo - tabulka výšek strojku pro srovnání:

 

kal. 68 - 4,40

kal. 96 - 5,50

kal. 69 - 6,65

kal. 72 - 5,67

 

 

Edit: letecké jsou kalibr 96, takže jedny z těch nižších

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Sice možná už po sezóně, ale otevřel jsem si tohle vlákno až teď.

Tokže tyhle s myiotou se dělaly do chromovaného pouzdra a v armovácích asi byl neskutečnej bordel - dle mého to strkali do zbylých pouzder bez ohledu na barvu armováku. Tyhle by měly být stopro původní a mají armovák z PS2.1:

 

post-5320-029053600 1294699767.jpg

 

potvrzuji shodu.

post-10277-095166200 1315338564.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koupil jsem si Humberta automat a je v nich myiota- patří do nerezového, nebo obyčejného-dvojkového chromovaného- pouzdra? A jaké dýnko tam patří?

 

Patří do nerezového, foto dna se pokusím vyšťourat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...