Přejít na obsah

Počítání PRIM Sport II Myiota


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ja by som sa prihovaral za foto stroja ... naozaj by ma zaujimalo ci sa miyota vojde pod normalne sport dynko (mal som za to ze nie) a ak ano tak otazka potom stoji, na co sa vlastne tie vypukle vobec robili (okrem par kusov leteckych)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Já mám u svých antikorových automatů taky vypouklé dýnko a podle rozměrů výrobce je miyota ještě o milimetr a kousek tlustší než standartní kal.96.. A dobastlit ji do normálních PS2 asi taky nic moc - ona je stejně široká jako kal.96 - zřejmě čistě zaměnitelná s kal 96.. Pro srovnání parametry výrobce: PRIM_kalibr_96_a_72.doc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ještě počítají kusy, tak mám taky jedny. Našel jsem je před půl rokem doma v šuplíku :thumbsup_anim: .

Nosil je v mládí můj bratr... Bylo tu pár příspěvků s nerezovým pouzdrem, já mám klasické mosaz/chrom. Místy mosaz vykukuje :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ještě počítají kusy, tak mám taky jedny. Našel jsem je před půl rokem doma v šuplíku :thumbsup_anim: .

Nosil je v mládí můj bratr... Bylo tu pár příspěvků s nerezovým pouzdrem, já mám klasické mosaz/chrom. Místy mosaz vykukuje :crying_anim02:

 

Chceme foto! :)

 

Edit: Se počítají i chromované verze s vypouklým víčkem? Já myslel, že jen nerezy.

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ještě počítají kusy, tak mám taky jedny. Našel jsem je před půl rokem doma v šuplíku :thumbsup_anim: .

Nosil je v mládí můj bratr... Bylo tu pár příspěvků s nerezovým pouzdrem, já mám klasické mosaz/chrom. Místy mosaz vykukuje :crying_anim02:

 

Já to taky pochopil tak, že se jedná pouze o tu várku nerez automatů vyrobených po roce 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se členům fóra, ale na začátku vlákna není zmínka o nerezovém pouzdru. Jsem chronolaik :withstupid: a tak jsem netušil, že se počítají jen nerezy. Fotky dodám během příštího týdne. Teď u sebe nemám foťák a telefonem nejdou detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se členům fóra, ale na začátku vlákna není zmínka o nerezovém pouzdru. Jsem chronolaik :withstupid: a tak jsem netušil, že se počítají jen nerezy. Fotky dodám během příštího týdne. Teď u sebe nemám foťák a telefonem nejdou detaily.

 

Mohli bychom založit vlákno o "rezových" Miyotách Prim :)

Sám mám jedny doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že se mi ty moje o víkendu porouchaly :thumbsdown_anim: , Miyota automat, koupené nové asi před dvěma lety jako nové. A to jsem je měl tak 20 x na ruce. Po natažení si nátah neudrží, rotor začne silou nátahu rotovat , a pěkně chvíli vibrujou na ruce :-))) Bohužel se mi je zatím nepodařilo povolit, dýnko je utažené jako kolo u auta :-) , jednou mi povolovák sjel a trochu škrábnul dýnko :-( Pěkně jsem se u toho vynadával, ale nepovolil jsem to. Asi tam bude vyskočená nějaká pružinka bych tipnul. Doufám že do toho nerez pouzdra půjde nabastlit cal. 68 , udělám si vlastní tuningovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já je nikde moc prodávat nevidím, poptávám je asi půl roku, ale bez výsledku. Takže ten jejich pohyb zas tak velký není....

 

Také jsem uvažoval, že si dám poptávkový inzerát, ale až poté, co budeš úspěšný, ať se tu nestavím do fronty na zboží, které není skladem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že se mi ty moje o víkendu porouchaly :thumbsdown_anim: , Miyota automat, koupené nové asi před dvěma lety jako nové. A to jsem je měl tak 20 x na ruce. Po natažení si nátah neudrží, rotor začne silou nátahu rotovat , a pěkně chvíli vibrujou na ruce :-))) Bohužel se mi je zatím nepodařilo povolit, dýnko je utažené jako kolo u auta :-) , jednou mi povolovák sjel a trochu škrábnul dýnko :-( Pěkně jsem se u toho vynadával, ale nepovolil jsem to. Asi tam bude vyskočená nějaká pružinka bych tipnul. Doufám že do toho nerez pouzdra půjde nabastlit cal. 68 , udělám si vlastní tuningovky.

Nepujde ti tam kal.68, ale měl by tam jít kal.69. Ten by měl být záměnný přímo včetně nožiček na číselník. Kal.68 je menší a klektal by tam. To jedině dát tam kompletně všechno z nějakých vraků - včetně rámu strojku a číselníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...