Přejít na obsah

na co chronograph ?


gas

Doporučené příspěvky

je tu hodně majitelů chrono-modelů různých značek a mě velmi zajímá, zda využíváte stopky, odpočty nebo si za jízdy autem suplujete tachometr :) mám všechny hodinky s max. třema ručkama a jediná komplikace, kterou snesu je datum, preferuji čistotu a přehlednost, tak mě napadlo, zda si chronograph kupujete kvůli vzhledu nebo ho vážně používáte :)

 

( nic ve zlém, pouze malinký průzkum ;) )

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A ty si snad kupuješ hodinky abys věděl, kolik je hodin, ne? :D

 

S čudlíkama se dá např. krásně hrát a honit ručičky po ciferníku, aniž by sis rozšteloval hodiny. ;)

Upraveno uživatelem Ondraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chronograph je samozřejmě zbytečnost, daleko lépe přece měří stopky na každém mobilu, ale já mám rád zaplněný ciferník, takže pro sebe bych si hodinky bez chronografu už nekoupil, jediná výjimka platí pro panerai v současnosti mám 6ks hodinek na nošení a jsou tam 2ks chronografů, jedena mimostředka, jeden věčný kalendář a 2ks s čistým ciferníkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čím více ručiček a budíčků, tím lepší čas hodinky ukazují. :)

 

Mám prostě rád různý hejblátka a tak, takže se mi chronografy líbí. O používání můžeme polemizovat.

 

Třeba na vaření vajíček

 

Podívejte se kolik lidí nosí pořád hodinky i když mají mobil, kterej je má v sobě taky i se stopkama a budíkem.

 

Takže poenta je, že žádná není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Chronograf je na nic, vlastně jen na hraní. Bez něj jsou hodinky přehlednější, čistší... Na uvaření vajec či změření něčeho mi bohatě stačí otočná luneta. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu hodně majitelů chrono-modelů různých značek a mě velmi zajímá, zda využíváte stopky, odpočty nebo si za jízdy autem suplujete tachometr :) mám všechny hodinky s max. třema ručkama a jediná komplikace, kterou snesu je datum, preferuji čistotu a přehlednost, tak mě napadlo, zda si chronograph kupujete kvůli vzhledu nebo ho vážně používáte :)

 

( nic ve zlém, pouze malinký průzkum ;) )

 

A k čemu vůbec vlastně celé hodinky ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mě se chrono líbí míň - mám raději velkou vteřinovku v pohybu a ne, když tam jen tak nečinně stojí... Mám mimojiné quartzky, kde je to vyřešeno elegantně - vteřinovka je velká a zároveň slouží i pro měření vteřin při stopování, umí sebou docela mrsknout, tak že když se pustí stopky,tak vše dohoní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Všichni si tady kupujeme pocit, o praktičkosti investice do hodinek v ceně od cca 5K nahoru nemůže být ani řeč...

ANO ..... já bych tu cenu ještě o 4500 snížil ....... ale o čem by jsme si tu sakra psali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronograf je na balenie:"Cica,ja mam hodinky,ktore spočitaju za koľko ....." ehm,to by už stačilo :D

 

Je to komplikacia,ktora sa využuje malo,ale tak koľkokrat použijete za deň lunetu ? Vec,ktora je prakticka tak možno pre potapačov,ale čo ak nahodou ju niekedy použijem ? Tak čo ak nahodou raz budem potrebovať chronograf ? ;)

 

A ešte osobny nazor-nechcem,je to len pre vzhlad,ked už by som nutne potreboval,tak komplikovanejši-s flybackom alebo rattrapante B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to komplikacia,ktora sa využuje malo,ale tak koľkokrat použijete za deň lunetu ? Vec,ktora je prakticka tak možno pre potapačov,ale čo ak nahodou ju niekedy použijem ?

 

 

Lunetu použiju i několikrát denně:

 

jak dlouho se vaří těstoviny, jak dlouho se vaří rýže, jak dlouho čekám na přítelkyni atd. atd.... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na běhání mám G-shock :)

 

jediný chronograph, který bych koupil jsou černé Carrera na černém gumovém tahu, tam

jsem ze vzhledu hodinek jako celku naměko :wub:

 

 

Ja nevim jak vy, ale ja mam svuj chronograf moc rad. Rekl bych, ze v ramci hodinarstvi je to takovy SUW (sport utility watch) :thumbsup_anim:

 

Od skromnejsich (a stale 100%) funkcnich festin az po nove speedmastery, je proste radost koukat se na ty blbinky, co muzete, ale nemusite pouzit:-)

 

BTW: TAG Heuer Classics Monaco Chronograph - Steve McQueen - proste krasa

post-1591-1183049455.jpg

post-1591-1183049726.jpg

post-1591-1183050481.jpg

Upraveno uživatelem frista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...