sauce Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Tak s překvapením zjišťuji, že jsem už docela starým členem fóra - člen číslo 33, registován 9. 5. 2005. Od té doby počet členů tedy pěkně narostl
sauce Posted June 29, 2007 Author Report Posted June 29, 2007 Ovšem co se týče počtu mých příspěvků, tak na vás pánové nemám ani náhodou
Ondraj Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Ovšem co se týče počtu mých příspěvků, tak na vás pánové nemám ani náhodou málo se dělíš o zkušenosti a i blbosti co někdy píšem
afrikab Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 To je se dělím až až, i když mé číslo nic moc. Ovšem za to můj místní blog má id 1
JJ Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Aby to za chvíli nebylo jako v NSDAP ve třicátých letech, tam se taky všichni trumfovali co nejnižším číslem členského odznaku ;-)
afrikab Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Aby to za chvíli nebylo jako v NSDAP ve třicátých letech, tam se taky všichni trumfovali co nejnižším číslem členského odznaku ;-) A kdo tehdy vyhral?
falkkon Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 A kdo tehdy vyhral? Určitě ten čalouník z rakouska
Conrad Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Ono s těmi čísly legitimace NSDAP to stejně bude asi tak jako když se ptali Fidelisa Schlee milionáře a kdysi majitele Večerníku Praha / ano to je ten co v Mladé frontě při rozhovoru řekl že má doma zlatý nočník/ jak získal SPZ 7777 a on odpověděl Stál jsem fe frontě na DI a prostě to na mě vyšlo
Qvido Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Ono s těmi čísly legitimace NSDAP to stejně bude asi tak jako když se ptali Fidelisa Schlee milionáře a kdysi majitele Večerníku Praha / ano to je ten co v Mladé frontě při rozhovoru řekl že má doma zlatý nočník/ jak získal SPZ 7777 a on odpověděl Stál jsem fe frontě na DI a prostě to na mě vyšlo To byla hlína , přesně si na to pamatuju, ty čísla si vystál na RR.Flying Spur
RomanP Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 (edited) Tak s překvapením zjišťuji, že jsem už docela starým členem fóra - člen číslo 33, registován 9. 5. 2005. Od té doby počet členů tedy pěkně narostl To narostl... já tehdy na chronomag přišel s tím, že hodlám koupit Festiny za 6,000,- Kdyby mi tehdy někdo řekl, že nebudu mít jen jedny hodinky a kolik že dám za seamastery a až tu budu čučet denně, brečel bych smíchem. Edited June 29, 2007 by RomanP
Guest YPO Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 (edited) Název tématu je zavádějící ....... nuže kdo je tu nejstarší a aktivní? Edited June 29, 2007 by YPO
HonzaX Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Pánové taste .Ještě jsem těsně stihnul první polovinu minulého století . A číslo 45 je taky pěkný .
Dali Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Dokud jste nezalžili tohle téma tak mě vůbec nenapadlo jak už jsem tady dlouho. Kolik hodin jsem tady strávil radši počítat nebudu, zato už bych měl asi několik IWC. 64
pierre Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Ja som asi (rádio)aktívny člen . Sem-tam tu zasvietim
mechano Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Dokud jste nezalžili tohle téma tak mě vůbec nenapadlo jak už jsem tady dlouho. Kolik hodin jsem tady strávil radši počítat nebudu, zato už bych měl asi několik IWC. 64 No teda 64 bych ti nehádal.
vito Posted July 2, 2007 Report Posted July 2, 2007 (edited) Co je to aktivní člen? Jsem se svým počtem příspěvků a se svým členským číslem aktivním / zasloužilým / členem? Vím, že počet příspěvků nic moc, nejsem zdaleka takový odborník jako ostatní a proto ke všemu nemůžu psát, ale snažím se. Navíc, chronomag mě baví. Edited July 2, 2007 by vito
chaver Posted July 20, 2007 Report Posted July 20, 2007 .......kdo je tu nejstarší..... ...a tloukl o stůl svým občanským průkazem!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now