Přejít na obsah

Reklamní hodinky


frista

Doporučené příspěvky

Loni jsem v Tanzánii vykšeftoval s jedním Masajem ve vesnici, naše firemní reklamní hodinky v ceně asi 300Kč za překrásný, používaný masajský oštěp s ebenovou rukojetí a ostrý jako břitva. Myslím že jsme oba spokojení, oba to máme totiž jen jako dekoraci, on ve svém světě a já v mém B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

jen tak pro legraci - nechcete si pokecat o necem jako jsou uplne obycejne reklamni hodinky? Sbirate je?

 

Nesbírám a nic proti nim nemám, pokud je vidím na dětech tak do 10 let. Jako malý jsem měl Mickey Mouse, a pokud by mi v těch asi sedmi letech dal někdo vybrat mezi např. Tagy, Breitlingy či Mickey Mouskama, tak na 100% by Mickey vyhrál :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem v Tanzánii vykšeftoval s jedním Masajem ve vesnici, naše firemní reklamní hodinky v ceně asi 300Kč za překrásný, používaný masajský oštěp s ebenovou rukojetí a ostrý jako břitva. Myslím že jsme oba spokojení, oba to máme totiž jen jako dekoraci, on ve svém světě a já v mém B)

On má ale výhodu, s hodinkami ho pustí do letadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem v Tanzánii vykšeftoval s jedním Masajem ve vesnici, naše firemní reklamní hodinky v ceně asi 300Kč za překrásný, používaný masajský oštěp s ebenovou rukojetí a ostrý jako břitva. Myslím že jsme oba spokojení, oba to máme totiž jen jako dekoraci, on ve svém světě a já v mém B)

 

Chtel bych videt prispevek toho masaje v jejich foru o ostepech.... :-)))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě taky, oštěp se dá rozložit, zabalit do ručníku a zasunout do báglu, vzhledem k tomu že mám Treksport 80+15 litrů tak tam dám i tank :thumbsup_anim:

 

Rozkládací oštěp jsem ještě neviděl. Možná pilkou by šel rozložit :)

Já, když jsem byl v Africe, jsem viděl u Masajů jen oštěpy o délce cca. 2metry a ty by se mi do 95 litrového báglu fakt nevešly ;)

Stejně byl ten Masaj hloupý. Kdyby tě na ten oštěp nabodl, mohl mít reklamní hodinky i tvé Brajtle :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozkládací oštěp jsem ještě neviděl. Možná pilkou by šel rozložit :)

Já, když jsem byl v Africe, jsem viděl u Masajů jen oštěpy o délce cca. 2metry a ty by se mi do 95 litrového báglu fakt nevešly ;)

Stejně byl ten Masaj hloupý. Kdyby tě na ten oštěp nabodl, mohl mít reklamní hodinky i tvé Brajtle :D

 

 

ne, ne jsou rozkládací, jejich oštěp se skládá ze 3 dílů ,cca 1,8 metrů dlouhý, které je možné rozložit a to hlavně z toho důvodu že ostří je možné pak zároveň používat jako nůž nebo mačetu, tento typ mají shodný masajové v Keni i v Tanzánii. Brajtle jsem koupil až měsíc potom co sem se vrátil ale myslím že jemu by to bylo úplně jedno :thumbsup_anim:

 

BTW: kde jsi přesně byl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, ne jsou rozkládací, jejich oštěp se skládá ze 3 dílů ,cca 1,8 metrů dlouhý, které je možné rozložit a to hlavně z toho důvodu že ostří je možné pak zároveň používat jako nůž nebo mačetu, tento typ mají shodný masajové v Keni i v Tanzánii. Brajtle jsem koupil až měsíc potom co sem se vrátil ale myslím že jemu by to bylo úplně jedno :thumbsup_anim:

 

BTW: kde jsi přesně byl?

 

Jo jo, uplne ho vidim jak ho vytahuje z futralu na housle a postupne ho laskyplne sklada s paradnim kovovym cvaknutim, skoda ze v tomto pripade odpada zaverecna scena s nasroubovanim tlumice....

Urcite je to ta reklamni verze ostepu co se da prepravovat letadlem :-)))

Nic ve zlem, jen se porad nedokazu zbavit te predstavy jak je ten masaj stastnej ze vymenil svuj reklamni ostep za paradni hodinky.... :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, uplne ho vidim jak ho vytahuje z futralu na housle a postupne ho laskyplne sklada s paradnim kovovym cvaknutim, skoda ze v tomto pripade odpada zaverecna scena s nasroubovanim tlumice....

Urcite je to ta reklamni verze ostepu co se da prepravovat letadlem :-)))

Nic ve zlem, jen se porad nedokazu zbavit te predstavy jak je ten masaj stastnej ze vymenil svuj reklamni ostep za paradni hodinky.... :-)))

 

 

ty futrále tady máš pěkně vyfoceno jako to ve skutečnosti vypadá, můžeš si ho rozložit a pak složit:

 

post-445-1183370192.jpg

post-445-1183370200.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, ne jsou rozkládací, jejich oštěp se skládá ze 3 dílů ,cca 1,8 metrů dlouhý, které je možné rozložit a to hlavně z toho důvodu že ostří je možné pak zároveň používat jako nůž nebo mačetu, tento typ mají shodný masajové v Keni i v Tanzánii. Brajtle jsem koupil až měsíc potom co sem se vrátil ale myslím že jemu by to bylo úplně jedno :thumbsup_anim:

 

BTW: kde jsi přesně byl?

 

Tak to koukám jako blázen - díky za zajímavé foto.

 

Asi jsem viděl nějakou domestikovanou :D verzi masajů, jelikož jsem byl tam, kam jezdí hromada turistů. Tedy na safari, konkrétně v národním parku Serengeti, jenž je nejznámější.

Deprimovalo mě, jak jsou všichni minimálně o hlavu větší, než já. A přišlo mi to, že oštěpy měří přes dva metry a ratiště je vcelku. Jak vidím, špatně jsem koukal nebo je mé propisovací tužky nezaujaly. Příště vezmu nějaké staré Prim quartz nebo Rolexky koupené na stánku či ve Vršek shopu :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to koukám jako blázen - díky za zajímavé foto.

 

Asi jsem viděl nějakou domestikovanou :D verzi masajů, jelikož jsem byl tam, kam jezdí hromada turistů. Tedy na safari, konkrétně v národním parku Serengeti, jenž je nejznámější.

Deprimovalo mě, jak jsou všichni minimálně o hlavu větší, než já. A přišlo mi to, že oštěpy měří přes dva metry a ratiště je vcelku. Jak vidím, špatně jsem koukal nebo je mé propisovací tužky nezaujaly. Příště vezmu nějaké staré Prim quartz nebo Rolexky koupené na stánku či ve Vršek shopu :)

 

 

:thumbsup_anim: Ano Serengeti je nejprofláknutější, možná o trošku víc je ještě Ngoro Ngoro, ale přesto se jedná o nejúžasnější přírodní parky na světě s největší koncentrací zvěře. Serengeti je obrovské a pokud se tam vrátím, tak chci jednoznačně na tah pakoňů ze Serengeti do Masai Mara, kde cca 1,5 milionů zvířat táhne krajinou. V Tanzanii mě velmi zaujalo jezero Natron se sopkou Lengai, nevím jestli jsi tam zavítal, ale bylo to supr. Letos se na podzim chystám na trochu větší extrémek než byla Afrika a to na trek ke Kombajům, stromoví lidožrouti na Papui. Jelikož se jedná o jedny z posledních pravěkých lidí na této planetě, kteří doposud neznají ani nádoby na vaření, tak nepředpokládám, že bych tam s nějakými hodinkami vůbec uspěl :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...