Přejít na obsah

Reklamní hodinky


frista

Doporučené příspěvky

Tady mame dalsi duvod (krome atomoveho vybuchu) proc mechanicke hodinky. Kdyz je vymenime s nejakym divochem za ostep, nemusime mit vycitky svedomi kvuli tomu, jak a kde ten chudak bude schanet nahradni baterku az se mu zastavi...

Jinak co se tyka "nedotcenych" narodu, tak jsem velmi, velmi skepticky ze se snima da nekde jeste setkat! Kdyz jo, tak nejsou nedotceni a kdyz ne ....

 

(kolik ta nadhera asi vazi kilo ???)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mame dalsi duvod (krome atomoveho vybuchu) proc mechanicke hodinky. Kdyz je vymenime s nejakym divochem za ostep, nemusime mit vycitky svedomi kvuli tomu, jak a kde ten chudak bude schanet nahradni baterku az se mu zastavi...

Jinak co se tyka "nedotcenych" narodu, tak jsem velmi, velmi skepticky ze se snima da nekde jeste setkat! Kdyz jo, tak nejsou nedotceni a kdyz ne ....

 

(kolik ta nadhera asi vazi kilo ???)

 

Není to až tak hrozný, tipnul bych kolem cca 1,5 kg, docela mě zarazilo jak moc je ostrý... Pod nedotčeným národem si představuji: lidi žijící svým nezměněným tisíciletým způsobem, se stejnými zvyky, stejnou obživou, stejnými zákony divočiny a hlavně nedotčeni křesťranskými misionáři. To že se tam jednou za čas promítne bílý člověk s báglem na zádech a s vykulenýma očima je pozoruje a poté v zapomění odejde, nepovažuji za výrazné dotčení jejich života. Co mám zprávy, tak od naprosto nikým nedotčených a nepřístupných národů se nikdo živý nevrátil :giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to až tak hrozný, tipnul bych kolem cca 1,5 kg, docela mě zarazilo jak moc je ostrý... Pod nedotčeným národem si představuji: lidi žijící svým nezměněným tisíciletým způsobem, se stejnými zvyky, stejnou obživou, stejnými zákony divočiny a hlavně nedotčeni křesťranskými misionáři. To že se tam jednou za čas promítne bílý člověk s báglem na zádech a s vykulenýma očima je pozoruje a poté v zapomění odejde, nepovažuji za výrazné dotčení jejich života. Co mám zprávy, tak od naprosto nikým nedotčených a nepřístupných národů se nikdo živý nevrátil :giljotiini:

 

Aha, tak to promin, nejak me nenapadlo te zarazovat mezi tento typ lidi (batuzek, nedotceni lide bez pruvodce) ty vetsinou maji jine zajmy nez nejake "blbe" hodinky... treba viz. Prsaty muz.

Rad o tom ctu, zajimam se o to ale nikdy neuskutecnim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to promin, nejak me nenapadlo te zarazovat mezi tento typ lidi (batuzek, nedotceni lide bez pruvodce) ty vetsinou maji jine zajmy nez nejake "blbe" hodinky... treba viz. Prsaty muz.

Rad o tom ctu, zajimam se o to ale nikdy neuskutecnim!

 

 

nedotčení lidé musí být vždy s místním průvodcem, hrozí že je nenajdeš, sám se v džungli ztratíš, nebo pokud je najdeš tak nebudeš vítán! Nerad bych skončil s šípem v zádech... Taky jsem si před pár lety o cestování myslel své a považoval moje nesmělé sny z dětství nad knížkou za nereálné, je to droga která tě táhne poznávat a jakmile k ní přičichneš tak se závislost prohlubuje. Asi jako ty zpropadený hodinky :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:thumbsup_anim: Ano Serengeti je nejprofláknutější, možná o trošku víc je ještě Ngoro Ngoro, ale přesto se jedná o nejúžasnější přírodní parky na světě s největší koncentrací zvěře. Serengeti je obrovské a pokud se tam vrátím, tak chci jednoznačně na tah pakoňů ze Serengeti do Masai Mara, kde cca 1,5 milionů zvířat táhne krajinou. V Tanzanii mě velmi zaujalo jezero Natron se sopkou Lengai, nevím jestli jsi tam zavítal, ale bylo to supr. Letos se na podzim chystám na trochu větší extrémek než byla Afrika a to na trek ke Kombajům, stromoví lidožrouti na Papui. Jelikož se jedná o jedny z posledních pravěkých lidí na této planetě, kteří doposud neznají ani nádoby na vaření, tak nepředpokládám, že bych tam s nějakými hodinkami vůbec uspěl :speak_cool:

 

Před odletem k lidožroutům si pusť Cannibal Holocaust, Cannibal Ferox či nějakou podobnou romantickou záležitost, ať máš inspiraci :D Italská kinematografie podobnými tituly přetéká.

Filmy jsou sice fiktivní, leč tváří se jako reálné. Celkem se jim to i daří.

Snad tu pak nebudou kolovat fotky, jak výprava, co tě půjde hledat, najde ve vesnici kanibalů na totemu tvoje hodinky, kameru a foťák.

 

Budu si ty filmy muset znovu pustit, abych zjistil, co za model hodinek to na totemu vlastně viselo :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...