Přejít na obsah

Casio Oceanus OCW-G1000 GPS


sharz

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo maka mu jen digital, hele za ty penize super hodinky, ty jeho. V te dobe asi nebyly gps,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skrze nej, kdyz mel 1 poruchu rucicek, tak byl u 3 hodinaru a ti mu toto sdelili. Urcite tam pujde nejaky repas, ci co. Nebudem si ale asi namlouvat, ze tam je dlouha zivotnost, je to vlastne elekronika v baleni hodinek. Proto brblam na tu cenu tech novych gps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nic ve zlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta zivotnost gps bude asi obdobna, ve srovnani se starsima braskama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Podle mě asi nejlepší GPS hodinky současnosti:

  • Dle GPS dokáží určit i polohu, ne jen čas (toto se zdá být samozřejmost, ale některé Citizeny zjišťují z GPS pouze čas)
  • Hodinky mají asi nějakou interní databázi zemí, protože dokážou automaticky zapnout/vypnout letní čas podle aktuální pozice.
  • Mají i klasické rádiovou synchronizaci času, která funguje i uvnitř budov a šetří baterii.

Kdybych měl v současnosti kupovat GPS hodinky, Casio jsou můj favorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Je pravda, že cenu podle očekávání dostali nejníž, je taky pravda, že Seiku se fakt povedly a tyhle jsme ještě v reálu neviděli, rozdíl tam bude, to je jistý. A svou roli hraje i Citizen. Jsem zvědav, kolik budou stát za pár let.

Na Youtube jsem viděl srovnání rychlosti příjmu signálu GPS: 

1. Citizen

2. Oceanus

3. Astron

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče té životnosti, nemyslím si, že je to elektronikou, ale spíš mechanickými díly, kdy mnohé jsou v rámci šetření z umělé hmoty, a dá se čekat, že prostě víc jak 10 let nevydrží. Ale je to to spíš obecná vlastnost quartz hodinek dnešní doby, než hodinek s radiem a gps. Podobné digitálky bez ruček, ty jdou furt. Ty konkrétní strojky zde uvedené jsem neviděl, takže je třeba zjistit jak to vypadá, v jaké kvalitě je ta mechanika provedená a podle toho taky zvažovat výběr. IMHO Seiko by na tom mohlo být nejlíp, ale to teď fakt jen střílím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče té životnosti, nemyslím si, že je to elektronikou, ale spíš mechanickými díly, kdy mnohé jsou v rámci šetření z umělé hmoty, a dá se čekat, že prostě víc jak 10 let nevydrží. Ale je to to spíš obecná vlastnost quartz hodinek dnešní doby, než hodinek s radiem a gps. Podobné digitálky bez ruček, ty jdou furt. Ty konkrétní strojky zde uvedené jsem neviděl, takže je třeba zjistit jak to vypadá, v jaké kvalitě je ta mechanika provedená a podle toho taky zvažovat výběr. IMHO Seiko by na tom mohlo být nejlíp, ale to teď fakt jen střílím.

Mám Citizeny solar z roku 1991 bez výměny čehokoliv kromě plastového pásku. Accu původní, přesnost +3 sec/měsíc. Co mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...