Přejít na obsah

Hamilton Intra-matic 42 mm


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny spolupacienty,

hodinky jsou sice dárek k tátovým padesátinám, nicméně srdce chronopacienta nemůžou nechat chladným :)

Jedná se o krásné univerzálky Hamilton Intra-matic ve verzi 42 mm na ocelovém tahu. Uvnitř si hlasitě tiká ETA 2892-2, ciferník hraje na světle krásně černo-antracitovými barvami, tenké pouzdro padne perfektně pod každou manžetu. Na přesnost si zde nejde moc hrát, jelikož nemají vteřinovou ručičku a stupnice je dělena po 5 minutách :)

Přidávám několik rychlocvaků mobilem, za jejichž kvalitu se omlouvám jak vám, tak hodinkám, kterým fotky velmi ubírají oproti reálu.

 

Ham_1.jpg

 

Ham_2.jpg

 

Ham_3.jpg

 

Ham_4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sborez: kupoval jsem u pana Stuchlíka ze Zlína (Gold Eligius), kterého bych i ostatním vřele doporučil!

 

Toblin: táta je právě už dříve zkoušel a byla to láska na první pohled, líbí se mu právě to jemné dílkování tahu ... 42 mm byla řekněme nutnost, má hodně festovní ruku a 38 mm by vypadaly jako dětské hodinky na jeho ruce :)  (foto v příspěvku je na mé ruce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju ke skvělému výběru a tvému tátovi k nádherným hodinkám.

Několikrát jsem si je v Gold Eligiu prohlížel a nemohl se rozhodnout, jestli se mi víc líbí s tím černým nebo se světlým číselníkem. Spíš jsem se přikláněl k té světlé variantě, ale nakonec mě odradila ta absence vteřinovky. To prostě zatím nedám.  

Jsou ale parádní a ten tah se mi taky moc líbí.

Přeju, ať spolehlivě slouží.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...