Přejít na obsah

Moje první automaty Oris aquis date


Doporučené příspěvky

Ještě jednou díky všem za kladné ohlasy...tyhle hodinky mě i po 2 měsících pořád neskutečně baví,přesnost je taky slušná průměr cca +6 s/den...(to se možná bude ještě vyvíjet jak se budou hodinky zabíhat),takže po všech stránkách naprostá spokojenost  :whistling:  .Oproti mým předchozím quartz hodinkám (15 let staré Tissot ballade,a Police- viz foto) je to pořádný skok kupředu...takže se není co divit že je z ruky skoro nesundám  :)? .

post-36687-0-21235200-1418147592_thumb.jpg

post-36687-0-96959500-1418147711_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaj! Gratulacia, pekne hodinky a ta modra im velmi sadne! Slabost na modru sa prejavuje aj u mna uz nejaku dobu ;). Uzivaj si ich a hlavne pozor na kzdodenne sledovanie fora lebo ti potom nestacia len jedny !! :D

 

ano,máš pravdu...toto forum je velmi nakažlivé...už se pomalu dívám jakej druhej kousek si k nim pořídit,ale musím ted trošku brzdit,takže zatím odolávám  :smile_anim: ,jinak pro všechny ještě pár rychlocvaků...

post-36687-0-23069500-1418148537_thumb.jpg

post-36687-0-23195100-1418148555_thumb.jpg

post-36687-0-53251400-1418150347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem k dobrému výberu a vitaj medzi nami orisákmi. Mne už tieto modré časostroje robia radosť nejakú dobu a môžem povedať, že ma stále neomrzeli a idú bez zaváhania. Dokonca vytlačili moje Gshocky z voľnočasových, športovejších disciplín...

To, že máš aj gumu aj ťah rovno od kúpy, je myslím si, úplná paráda. Mne sa pri kúpe nechcelo brať oba remienky a teraz sa už neviem dokopať doobjednať gumu. Som zžitý na sto percent s oceľou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem k dobrému výberu a vitaj medzi nami orisákmi. Mne už tieto modré časostroje robia radosť nejakú dobu a môžem povedať, že ma stále neomrzeli a idú bez zaváhania. Dokonca vytlačili moje Gshocky z voľnočasových, športovejších disciplín...

To, že máš aj gumu aj ťah rovno od kúpy, je myslím si, úplná paráda. Mne sa pri kúpe nechcelo brať oba remienky a teraz sa už neviem dokopať doobjednať gumu. Som zžitý na sto percent s oceľou :)

 

Zdravím,díky...právě Tvoje recenze a skvělé fotky hodně ovlivnily můj výběr,takže tímto dodatečně děkuji-byla to opravdu skvělá propagace těchto krásných hodinek.Jsem rád že je pořád máš a dělají ti stále stejnou radost jako když byly nové stejně tak jako mně.Jak už jsem psal výše...původně jsem je chtěl na tahu,ale zrovna nikde nebyly,tak jsem vzal na gumě a tah doobjednal (nechtělo si mi už čekat jestli je někde dostanou s tahem-chronobundus hlodal  :bangin: )

a nakonec jsem nelitoval,protože jsem zjistil,že guma se sponou stojí skoro stejně jako tah a rozdíl ceny hodinek na tahu a na gumě je větší,takže to nakonec bylo takto výhodnější,jediná  "nevýhoda"  byla,že jsem musel koupit gumu i tah téměř současně...ale jak říkám stejně bych si asi gumu časem dokupoval,takže mi to až tak nevadilo... :smile_anim:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri výbere mojich Aquis som si radšej zobral model s ocel remienkom s tým, že si časom dokúpim gumu... aj keď guma je iste super (no nemal som tú možnosť si ju vyskúšať) dnes už o tom nie som presvedčený, že tú gumu potrebujem :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím vážení kolegové.Už je to pár měsíců co jsem narazil na tohle forum o hodinkách a dá se říct,že jsem tady skoro denně,takže jsem se asi pořádně nakazil nemocí zvanou chronobundus :smile_anim:.Nejdříve jsem to tu jen tak pročítal...po 2 měsících jsem se i zaregistroval a poté jsem nabyl přesvědčení,že si musím pořídit konečně nějaké pořádné hodinky a skončilo to výletem do Prahy a koupí mých prvních automatů Oris aquis date v modré barvě.Takže tímto bych se s Vámi rád podělil o svou radost a posílám pár fotek...

působí dost mohutně, ale mají něco do sebe! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dominik17: na mou ruku asi maximální velikost co ještě můžu mít...na gumě pohodlné...na tahu už jsou trošku cítit,ale i tak v pohodě

 

Kid_A: už slouží 2,5 roku a zatím mě stále baví...myslím že jen tak z domu nepůjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr72: samozřejmě že mě to tankuje :rolleyes: ,zpočátku jsem měřil přesnost asi 3/4 roku skoro denně,ale rezervu nátahu snad jen jednou,přesnost naposledy asi před 4 měsíci...před 1,5 rokem se mi náhle změnila přesnost asi o 15 sec...nejdříve jsem myslel že jsou hodinky zmagnetizované(jako již jednou),ale nebyly,takže jsem je poslal raději ještě v rámci záruky do servisu na kontrolu...od té doby je přesnost v pořádku a už víceméně neměřím...to se mi hodinky spíš zastaví a musím znovu seřizovat...takže po delší době to opět změřím...potom to sem hodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr72: takže rezerva nátahu 39:40 hodin,přesnost +3 sec/24 hod odloženo na 9tce, -2 sec/24hod na ruce ...takže nošením a odkládáním se to tak nějak drží na solidní přesnosti,že nemusím zase tak často seřizovat,jak říkám to se mi hodinky spíš zastaví protože střídám dvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...