Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Vydrzat, akorat pro ne jedu. Jsem napjaty:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice prijemne hodinky.

post-30673-0-05493500-1450251098_thumb.jpg

post-30673-0-81959600-1450251116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocean Titanium 500 Premium ...hodinky přesně podle mého gusta...teda až na to, že sou pro mě velké...škoda.

Hele ve skutecnosti nepusobi nejak obrovsky, ba naopak. Coz mi vyhovuje:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je o neco svetlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidime, cas vse ukaze. S nejakou patinou pocitam, celkem se mi to libi. Titan jako takovy mam poprve, takze zkusenosti nemam.

 

Edit: z ceho je luneta nevim, jen vim, ze fakt chodi skvele. Krasne cvaka.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace Tano.

Diky Demone!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titan je super, obecně ho mám raději než ocel a je zajímavý, že zrovna štajny napadlo doplnit tu díru na trhu. Celkově zajímavý, akurátní velikost, keramická luneta, wr, strojek ... Festina mě nechává v klidu, Perrelet dělá zajímavý kousky (ale taky už jsem se setkal s názorem, že kvůli Festině nee, ten má ovšem větší problém a to je ztráta ceny) ... jenom se stále nemůžu ztotožnit s tim designem a docela závidím těm, co jim to problém nedělá. Za slušnou cenu slušný hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titan je super, obecně ho mám raději než ocel a je zajímavý, že zrovna štajny napadlo doplnit tu díru na trhu. Celkově zajímavý, akurátní velikost, keramická luneta, wr, strojek ... Festina mě nechává v klidu, Perrelet dělá zajímavý kousky (ale taky už jsem se setkal s názorem, že kvůli Festině nee, ten má ovšem větší problém a to je ztráta ceny) ... jenom se stále nemůžu ztotožnit s tim designem a docela závidím těm, co jim to problém nedělá. Za slušnou cenu slušný hodinky.

Chapu, ze nekoho to muze iritovat, ten desing. Ja v tom zas echte kopirku nevim, narozdil od jinych modelu, nebo si to namlouvam:). Proste se mi libi a touzil jsem po nich, docela se do me skromne sbirky hodi. Na spracovani nemuzu rict nic spatneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu, ze nekoho to muze iritovat, ten desing. Ja v tom zas echte kopirku ne...

Mně je kopírka nekopírka víš kde :) , mně prostě nesedí ten design, Suby mě berou taky jenom až keramiky, klasika s tímto tvarem pouzdra mě nechává v klidu.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je kopírka nekopírka víš kde :) , mně prostě nesedí ten design, Suby mě berou taky jenom až keramiky, klasika s tímto tvarem pouzdra mě nechává v klidu.

Jasne, uz jsem doma. Tak proti gustu zadna:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ně na Seawolfech kartáčovaný povrch titanu vždycky časem chytil takovou lehkou tmavší "patinu" (po vyčištění kartáčkem byla zase pryč)

Tohle neříkej nahlas nebo sem naběhnou Sejkomagoři a budou ti vysvětlovat, že titan nekorodujekuwafix! Já už za ušiska dostal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle neříkej nahlas nebo sem naběhnou Sejkomagoři a budou ti vysvětlovat, že titan nekorodujekuwafix! Já už za ušiska dostal :D

 

Jak známo, titan vytváří na povrchu oxidické vrstvy, které stojí za jeho korozní odolností. Vrstvy mají značnou chemickou stálost ve velké většině korozních médií.

Ale nechci být OT, takže jen takto ve stručnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...