Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Je, to teda dost nic moc :( , obzvlast ty bile. Jeste, ze jsem koupil ty 500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano, tie 500vky sa oproti tomuto paskvilu nedaju ani porovnat, mas krasne hodinky :)

Diky pane ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja musim rict, ze mi designove nejak nevadi. Tentokrat to nevypada jako nejaka kopirka, konecne svebytnej design. Co bych vypichl:

+ Dvou urovnovy cifernik a lumi bod na sekundovce pekne kopiruje vnitrni kruh.

+ Libi se mi zakonceni sekundovky.

+ Libi se mi zakomponovani datumovky. Na prvni pohled to vypada, jako by byla soucasti indexu, takze neni hned videt a nerusi. Plus je umisteni na sestce.

+ Libi se mi i hodinova a minutova rucicka.

- Na nekterych fotkach to vypada, ze ma zbytecne vystouplou korunku, uvidime, jak to bude v realu.

- Pokud spravne vidim, tak indexy jsou tistene. Skoda, ze nejsou plasticke, dalo by to tomu smrnc.

- Dynko je nuda. Zralok mezi vlnkama mi prijde takovej prvoplanovej a provedeni se mi nelibi.

 

Celkove bych ale rekl, ze celkem podarene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl bych cifernik, ale jen indexy. Cisla u nich to ma resena jinak a i datumovku. Korunka, no podobnost tam vidim, ale priznam se, ze Davosa me vubec nenapadla, moc jejich portfolio nemam nakoukane, je to pro me celkem mala znacka.

Kazde z tech trech hodinek jsou uplne jine, i kdyz jsi tam nasel podobne casti. Zas bych nerad, abychom sklouzli do urovne: ma to tri rucicky a otocnou lunetu, tak je to Rolex :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam sice trojky dioptrie, za slepeho sa vsak nepovazujem. Jednotlive prvky tohto modelu proste k sebe neladia, z hodiniek (aspin z tychto renderov) nevyzaruje ziadna harmonia, ako mysiak spomenul tiez v tom vidim viacero inych hodiniek. Najviac ma zabija ta zubata luneta.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take v tom vidim vicero vyrobcu a bez dioptrii, zatim :) . To by mi nevadilo az tak, ale nelibi se mi. Je fakt, ze ty cerne vypadaji lepe, klasicka ukazka toho, jak je tezke udelat svetly cifernik.

Kazdy mame ale jiny vkus a to je vlastne dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mňa to ako celok hlavne v čiernej farbe nepôsobí zle,ale súhlasím, že ten lumi bod na tej značke vyzerá ako keby som to tam  pri fotení narýchlo nalepili...mohli si ho úplne odpustit, na to si človek ani časom nezvykne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...