Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

Libej a hodne, cena neni taky tak strasna, zacinam uvazovat.

Jen ten napis swiss made mohl byt trochu vic uklizenej niz a byt mensi.

Jako fakt, ne? Ja se z Tebe picnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncak7: ale proc magor Martas, nemyslim to zle. Nahodou pak se rad na ne juknu, na me nedej, nejsem chronar a navic ta vyska..Tu bych zvladl, kdyby tam bylo wr 5000 m :) . Stejne si koupis Damaska ;) .

Vse ber jako nadsazku, znas me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt beru :-). Asi jsem vadnej, Damaska bych dal, ale pro mne je u nich jedna prekazka a tou je cena, bohuzel.

A jsem proste na chrona, ukaz na fotce jakoukoliv vystrednost, jakekoli velikosti a slintam u toho :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt beru :-). Asi jsem vadnej, Damaska bych dal, ale pro mne je u nich jedna prekazka a tou je cena, bohuzel.

A jsem proste na chrona, ukaz na fotce jakoukoliv vystrednost, jakekoli velikosti a slintam u toho :-).

To je dobre, mam rad vystredni lidi co jdou vlastni cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz budu chtit Paul Newman Daytony, tak nez po Steinhartu sahnu po Alphach. Kopirky jsou to taky a aspon jsou okopirovany poradne. A nebo z druhe strany - ja bych si od Steinharta treba pilotky koupil, ale kdyz maji vedle nich v nabidce tohle, tak to je NO GO i pro jejich autentickou produkci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím říct, že mírná "inspirace" tu zřejmě je :)

s tou inšpiráciou by ani nebol problém ale mňa neberú ani tie originály sorry RLX (radšej moony)

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba mě osobně, když se řekne Rolex, se vybaví typické nožky pouzdra. Steinhart tuhle, pro mě osobně zásadní věc, nekopíruje. Tím nehodnotím ,jestli je to co dělá dobré nebo špatné.

 

Každopádně mít 40mm, tak o nich klidně uvažuji, cena vypadá dobře. 

Upraveno uživatelem Mikefux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...