Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Ace.667 napsal:

 

wau, boli na preorder, uz ich mas? ake su? tie expy co mas na ruke, to su ale 39mm, 214270 mkII ze?

Odkedy viem ze 2021 expy (124270) dostali naspat genialnych 36mm, tie 39mm a 13mm vysoke homage ich ani tvarom a pocitom nemozu nahradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

wau, boli na preorder, uz ich mas? ake su? tie expy co mas na ruke, to su ale 39mm, 214270 mkII ze?

Odkedy viem ze 2021 expy (124270) dostali naspat genialnych 36mm, tie 39mm a 13mm vysoke homage ich ani tvarom a pocitom nemozu nahradit...

To určitě ne, Rolex Steinhartem ani nahradit nejde, je to nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

wau, boli na preorder, uz ich mas? ake su? tie expy co mas na ruke, to su ale 39mm, 214270 mkII ze?

Odkedy viem ze 2021 expy (124270) dostali naspat genialnych 36mm, tie 39mm a 13mm vysoke homage ich ani tvarom a pocitom nemozu nahradit...

to je fotka z němckého fóra. prej už rozeslali prvním lidem předobjednávky. psali to někdy minulý týden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Valderek napsal:

To určitě ne, Rolex Steinhartem ani nahradit nejde, je to nemožné.

samozrejme, ze to nie je mozne. nosim cierne keramicke Steiny oceany 39 uz par dni 24/7 a kedze mam rolex napozerane do detailov, oproti subom o polnoci vymenujem rozdielov kolko len kto chce... No pre mna su tie Steiny stale krasne hodinky velmi pekne vypracovane a pohodlne sa mi nosia. A za cenu ktora pre mna nebola vecou vnutornych rozporov a dlhych uvah (povazujem sa za nizsiu strednu triedu, nezijem z mesiaca na mesiac ale expy su pre mna popravde tak 2 rocne uspory ked sa vyznamnejsie neobmedzujem).

Uprimne, hoci sa mi moje oceany neskutocne pacia, idu presne a velmi som si ich oblubil, tak v pripade ze by Steinhart prisiel s homage expov v cca 36mm velkosti a kusok nizsimi povedzme 10-11mm, urcite si ich kupim. Lebo o tom su u mna expy. pohodlnost, nenapadnost, vyborna citatelnost a na mojej ruke by boli tie 36ky dokonale usadene. No pan Steinhart urcite vedel co a preco robi ked vydal 39mm verziu. Uspech urcite bude mat, no mne nateraz v tomto prevedeni nic nehovori...
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj osobní pohled na Steinhart. Měl jsem od nich dvoje pilotky. Ty různé variace subů jsem ještě překousnul, protože jejich napadobeniny pod svým názvem dělá dalších xx výrobců a vždy jsem to bral tak, že pokud jim to pomůže v zisku a nacpou to do vývoje svých designově vlastních hodinek, tak je to za mně ještě OK. A ne že by Steinhart své vlastní hodinky neměl, byť někdo může namítat, že jsou inspirované taky někde jinde, ale to asi už skoro každý a nemá smysl se v tom štourat. Co ale nepřekousnu jsou ty Expy. To už je přes čáru. Co bude příště? Polárky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tym expom1 od Steinhartu za mna asi tak, ze ja osobne som za cenu okolo 500e nevidel ich ziadne slusne homage na urovni vypracovania aku je schopny ponuknut Steinhart. Cize tu je to stale zaujimave pole neorane myslim...

Pohlad na to ze je to skopirovane ma kazdy striktny podla svojich postojov... pre mna osobne je showstopper velkost. Nebudem si kupovat druhe homage v 39mm aj ked vzhlad exp1 je moj hodinkovy nedostizny sen...

Ale po tom co som sa dozvedel ze na kazde aj zakladne modely R sa caka minimalne pol roka, typicky viac... alebo na chrono24 preplatit sedivky ci od priekupnikov... to sa mi nepaci tiez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se spíš nechci dostat do situace, že nějaký hodinkově zasvěcený jedinec si ze třech metrů bude myslet, že mám rolády a z metru zjistí, že je to Steinhart. Celkem trapas myslím. A co je ještě podstatnější je to, že bych z nich neměl dobrý pocit a hodinky jsou hlavně o pocitech.  Ale každý to máme jinak. Já rozhodně neodsuzuji nikoho, kdo se koupí tyto Expy. Osobně na R finance nemám, protože bych na ně musel rok nebo rok a půl celkem intenzivně šetřit a zatím u mne vyhrává nové auto, které nejpozději za tři roky musím koupit 🙃

Tohle je téma, které nemá řešení. Abych to shrnul subjektivním vnímáním věci.... Steinhart má na víc. Pokud se budou ty jejich Expy dobře prodávat, tak postupně okopčí od R úplně všechno a to je v jejich případě škoda, protože se od těch subů mohli časem odpoutat a jít si svojí cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steinhart dokaze vyriesit stavbu velmi solidnych hodiniek za bezkonkurencne priaznivu cenu. Akym sposobom to vyuziva je len na nom...

A hodinky su predovsetkym o pocitoch. Musime mat z nich radost my. Kazdy tu svoju, kazdy tak ako to jemu sedi... Nemozes mat na ruke nieco s cim nie si stotozneny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem jedny Štajny měl a řeknu Vám, že je to prostě mizérie. Většina microbrandu by jim dala ve zpracování na prdel, jde strašně vidět, že to dělají pro maximalní zisk a nějaký smysl pro detail je jim celkem u zadele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

47 minutes ago, Roman-ZA said:

ja som mal troje Steinov a spracovanie bolo velmi dobre. hlavne GMT boli super

See the source image

na SEW v Brne si jeden chalanisko myslel, ze mam RLX :D :D tak som mu v klude odpovedal, ze to su Steiny ;) ziaden problem. 

Uf, to už chce docela silný žaludek, tohle nosit a být v pohodě, že si někdo myslí, že mám expy. Něco jako adidas se 4 proužky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přitom, když na ty expy od steinu koukám, stačilo dát nějaký pěkný jednodušší a trošičku masivnější / širší ručky (ne tu rolex opičárnu 🙂 ), místo trojúhelníku na dvanáctce číslo "12" a třeba ještě ubrat ten menší nápis pod Steinhart a byly by to pěkný, slušně vypadající (a zřejmě i zpracovaný, podle toho, co se tu o steinech píše), dobře čitelný hodinky (navíc bez otravného datumu). Protože tvarově mně to pouzdro (na rozdíl od cifru, když vynechám nápisy) zdaleka 1:1 nepřijde. Sklíčko pořádně z fotek nevidím, ale přijde mi, že také není tak vysazené a tvarované, jako u rolád.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, exell napsal:

Uf, to už chce docela silný žaludek, tohle nosit a být v pohodě, že si někdo myslí, že mám expy. Něco jako adidas se 4 proužky :)

precitaj si este raz a poriadne, co som napisal a az potom vypust zo seba blabol, ty ADIDAS so 4 pruhmi. 

"na SEW v Brne si jeden chalanisko myslel, ze mam RLX ... tak som mu v klude odpovedal, ze to su Steiny ... ziaden problem."

ja som mu hned povedal, ze to nie su EXPY, nehral som sa na to, ze mam RLX. jo, predstav si, ze bol som v pohode, pretoze viem, co som mam na ruke.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se svýma GMT jsem naprosto spokojenej, měl jsem je tolikrát, že nic jiného neočekávám. Na nic si nehrajou a čtyři proužky jsem tam nikde nezaregistroval. A žaludek mám též naprosto v klidu. Nevidím problém. A jsem ve vlákně steinhartu a ne rlx. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...