Přejít na obsah

Steinhart novinky...


PaloZV

Doporučené příspěvky

V 21. 7. 2022 v 9:08, Ace.667 napsal:

tisell už s 36mm verzí vyrukoval
TISELL 9015 Explorer 36 mm | Tisell Watch

No, niekde som videl na videu o Rolexe kde hovorili jasne - do 17.5cm zapastie - 36mm model, nad 17.5mm 39mm model...

Ano samozrejme toto si vyhodnoti kazdy podla svojho vkusu a vnimania komfortu. Ja osobne sa s tym stotoznujem. Nakoniec som skoncil u Tudoru pretoze som chcel co najkvalitnejsie hodinky striedmeho jednoducheho no vyvazeneho a klasickeho vzhladu... a ten pocit ked ich mam na ruke stoji za to...

na Adventurach som nakoniec nezniesol tu fugu pod lunetou, navyse sa zacali nadmerne rosit pri prechode z tepla do kusok chladnejsieho miesta (napr. auto->les), tak sli na reklamaciu.  Ak sa vratia opravene, uvidim co s nimi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

@Ace.667korunka na OP vyzera veru tak ako ma, toto je jak past na oko, akoze sorry Gunter :)

@Harweysuhlas, tie ich expy som si kupil a celkom sa mi pacia resp zvladam to... aj ked ich teraz nenosim...  ale toto je proste dost mimo. nema to nic z tych jemnych a premakanych detailov z OP, puzdro rovnake 39, keby aspon tych 36 poriesili... fakt bieda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steinhart se mi celkově líbí, je to za mě něco jako Glycine, který se ovšem drží toho co mu jde - Combat - a zbytečně neexperimentuje. Tady ty barvičky a nepokrytá kopírka je celkem dost 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

@Ace.667korunka na OP vyzera veru tak ako ma, toto je jak past na oko, akoze sorry Gunter :)

@Harweysuhlas, tie ich expy som si kupil a celkom sa mi pacia resp zvladam to... aj ked ich teraz nenosim...  ale toto je proste dost mimo. nema to nic z tych jemnych a premakanych detailov z OP, puzdro rovnake 39, keby aspon tych 36 poriesili... fakt bieda

Ty Tvoje (Adventure jim říkají?) s těmahle ručkama by byly pěkný. A možná ještě vyměnit trojúhelník na 12 za číslo "12", to by byla paráda.

Jinak ty barvy mě nijak neberou, ale třeba je to naživo zajímavější. Třeba ty žlutý by mohly bejt pěkný. Logo na dvanáctce bude možná naživo taky působit jinak, těžko říct, chce to vidět naživo.

Jo a proč maj všechny na dýnku "Augsburg", to nemohly bejt Augsburg, Aachen, Stutgart, Neapel... :default_biggrin:

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, geometr napsal:

Ty Tvoje (Adventure jim říkají?) s těmahle ručkama by byly pěkný. A možná ještě vyměnit trojúhelník na 12 za číslo "12", to by byla paráda.

...

ano adventure... takto ako pises by ten dizajn bol stale klasicky jednoduchy cisty a aspon by do oci tak nebila ta inspiracia... lebo ak chces uplne clean dizajn s nicim vystrednym, tak tam nemas moc co vymyslat... a vieme ze ikonicke dizajny OP, DJ, Exp od Rolexu su v tom style hodiniek proste all time best...

Ja som adventure odlozil ale ani nie tak preto ze by mi vylozene vadilo ako vyzeraju ale ze su mi proste velkostne na hrane. Omnoho lepsie sa mi nosia 36mm tudory s L2L 44mm a plochym dynkom, jemnejsim ale pevnym naramkom co je proste cista parada... len som si hold musel celkom slehu priplatit...

Augsburg pokial viem je miesto spojene s Gunterovym posobenim, tak nechali len to... skoda ze nedokazu zohnat 36mm puzdra s 20mm lug space, to by myslim naslo mnoho priaznivcov... len ono to nie je take jednoduche, za tu cenu ~500e priniest nieco custom... to 39mm puzdro je rovnake vo vsetkych oceanoch 39, gmt aj tychto novych bezlunetovych...aspon ze mu tie lugy prevrtali, to je take prijemne funkcne plus...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...