Jump to content

Steinhart novinky...

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hustý .... co to asi bude ? .... já sem napnutej jak struna   až to vyleze na povrch, tak tu bude pět stránek v duchu "fuj, fejk, hnusný, udělal bych to jinak" než se někdo osmělí a řekne že se mu to

Mne tam teda prebejva:), to pvd fakt nedam a to u vsech hodinek. Proste cisty kov, ocel, titan atd. A ta datumovka je urcite super, zvlaste kdyz mam deravou hlavu. Takze ideal day-date, neni ale podminkou:).

Z nabídky Chronoshopu se vytratily Ocean Two, a to ve všech verzích. Na německém webu jenom hláška sold out a neurčitá zmínka o faceliftu v roce 2016. To šly tak málo na odbyt? Asi ano :(

Mě tak napadá, jestli jim nedošlo, že ta luneta stojí za prd.

Jak je to s lunetou na ostatních modelech Steinhartu, nikdo neměl žádný problémy ani po více letech užívání?

Chybi me na nich jedine- datumovka,jinak bych je zkusil uz davno ve starsi verzi.

Pravda. Ten černej model už je takovej civilnější, asi by tu datumku snesl. Nakonec, na přesnej čas a datum mám mobil :shutup:  

DLC je tvrdší než PVD. Ale i tak.

Ano i tak se bude loupat, jak bananova slupka:), at je tnd DLC, PVD nebo THC.

Edited by tano

Jojo, a proto žádné takové nemám, i když se mi tato úprava moc líbí.

Souhlas, lepe bych to nenapisal.

Celočerné hodinky se mi vždycky líbily. Ale bojím se, snadného poškození PVD vrstvy.

Prave ta uprava laka,taky jsem ji nikdy nemel ,ale uvazuju o ni u fortisu.

Ak sa bude DLC lúpať tak to nebude DLC. Skutočné DLC je najodolnejšie čiernenie tvrdšie ako samotný kov. Ja ho poznám teda len z nožov kde sa používa ako najodolnejšia povrchovka. Má o dosť vyššiu tvrdosť ako zakalená čepeľ ( čepeľ cca. 60-64 HRC). Detaily sa dajú ľahko vyhľadať.

Edited by laurin

Já teda nejsem žádný odborník na kovy nebo tvrdost materiálů. Ale ze zkušenosti vím, že tvrdý materiál může být křehký. Tedy do určité zátěže odolá bez známky poškození a při vyšší zátěži se odštípne.

Vojto,to je sice pravda,ale jak jsem tu koukal,tak fakt spis hrozi skrabanec,nez odstipnuti ( to bys s tim musel sakra riznout),ale jak pisu,nemam osobni zkusenost,je to muj dohad zatim nepodlozenej zkusenosti.

Jak je to stará záležitost? Dnes to vyšlo na oceanictime a již jsou "sold out". Ještě vyměnit mercedesí ručky a je to.

http://www.steinhartwatches.de/en/OCEAN-Forty-Four-automatic-black-DLC,404.html

edit2: Toto je správný odkaz, čímž je to vysvětlené.

http://www.steinhartwatches.de/en/OCEAN-44-automatic-black-DLC-matt,971.html

Edited by kaliw124
  • 2 weeks later...