Jump to content

Steinhart novinky...

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hustý .... co to asi bude ? .... já sem napnutej jak struna   až to vyleze na povrch, tak tu bude pět stránek v duchu "fuj, fejk, hnusný, udělal bych to jinak" než se někdo osmělí a řekne že se mu to

• 1 month later...
  • 5 weeks later...

A já bych zrovna tyhle 47 zkusil, bohužel je mají na Chronoshopu vyprodané, takže si je člověk před koupí nemůže ani zkusit a prohlédnout, nicméně líbí se mi hodně.

Ty vintage flyghttimery jsou vizuálně lpodle mého gusta. Mám v tomto pouzdře Nav B-uhr 44 vint. titan a těch 44mm není problém na 17,5cm zápěstí. Horší je to s výškou hodinek, nevlezou se pod košili a bunda s úplety na rukávech je k nim taky nepohodlná.

Zajímalo by mě, co myslí povrchovou úpravou pouzdra!"satine titan"??? Moje uvedené Nav B-uhr jsou jakoby pískované a je to hrozně náchylné na jakýkoliv ťukanec tím, že povrch není hladký - souvislý a chybí mu pevnostní vazba. 

Stát o 10 míň, jsou moje...

V 29. 11. 2020 v 7:55, Sphinxx napsal:

A já bych zrovna tyhle 47 zkusil, bohužel je mají na Chronoshopu vyprodané, takže si je člověk před koupí nemůže ani zkusit a prohlédnout, nicméně líbí se mi hodně.

Taky bych se nebál velikosti , ale myslím že už jsou vyprodané i ta varianta hnědých😥

• 1 month later...