Přejít na obsah

ADIkov


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsících...

Za mě absolutni průser, vyměnili jsme si hodinky, já mu dal rolexy v top1 a stavu. Dostal jsem neco (rolex) co neodpovídalo popisu v inzeratu. Hodinky chodily blbě a nakonec se zastavily úplně. V Carolinu mi řekli že se v tom už někdo vrtal. Dále mě upozornili na něco čeho jen si nevšiml a co mi maďar zamlčel. Na tahu jubilee byl jeden neoriginakni clanek. Byl mensi a "zlatá" cast byla duta. Článek stojí cca 6000 kc. Na dotaz co to je, mi maďar odpovedel, já som zabudol ti to povedať. Evidentne to zabudol uvest i do inzerátu :)

Na dotaz jestlu věděl o ton že chodi/ nechodí mi odpovedel ze NIKDY neměl problem a že jsem si to vse vymyslel. Je ale dost divny že kdyz jsme si hodinky předali tak je měl na ruce. V aute jsem zjistil že jsou o 10 nin minus aktuální čas. A jak jsem psal večer se zastavily úplně. Jakákoliv reklamace absolutne bez šance. Pozdeji sem Dám i výpis naší konverzace. LIDI POZOR. TENHLE MAĎAR JE PODVODNIK. Za mě 100 %. Anebo takove jendání je v Madarsku standardem. Nevím. Udělal jsen s ním asi

3 obchody drive. Ty byly bez problému. Az do chvile kdy se se objevil problem. Když s ním půjdete do kseftu, nabádám k velké opatrnosti. Jakékoliv reklamace nejsou brany v potaz.

Upraveno uživatelem martin22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned prejdem k veci a skusim sa to detailne popisat ako to Ondra (martin22) neurobil. On si len vystrihol diania tie ktore ho uvadzaju ako poskodeneho a mna ako umyselneho podvodnika madara....

Napisal mi na whatsappu ze ma zaujem o moje hodinky tj. Rolex DJ36 v bicoloru a ponuka na vymenu hodinky Rolex SDDS a Rolex DJ41 s fluted bezel a s modrym cifrom. Dohodli sme sa na nasledujuci den ze sa stretneme v Brne. K veci patri aj to ze sice sme uz nejake hodinky vymenili, ale s vazenym clenom (martin22) je (aspon u mna ano) komunikacia na nervy (vymysli a pod.).  Ked s nim niekto uz obchodoval zrejme to pozna. Riesili sme to v sobotu vecer a zacalo to s tym ze kto ma vacsie ci mensie zapastie a ze bude potrebovat dokupit hned 3 clanky k plnemu tahu jeden za 4 tisic czk tak mam priplatit k hodinkam + aj clanky. Horko tazko pochopil (asi) a dal som mu na javo ze viem ake ma zapastie, uz som od neho doniesol hodinky a minimalne mame totzne tak nech neriesi hned + clanky a cash za ne. Ok, v sobotu vecer sme sa nedohodli, ze rano da vediet. Ja som to uz aj tak nejak nechal lebo z predoslich skusenosti s nim som vedel ze k stretnutiu to nedotiahneme a vykaslem sa na to. Mal som to urobit ale co uz, choroba a tuzba po nieco nove (hodinky).

Prisiel rano a pisal ako sluboval. Dohodli sme sa ze sa stretneme o 12tej pred Olympiou v Brne.

Stretnutie sme dali sice na inom mieste lebo sa Ondra presunul na ine miesto ale to je nepodstatne.

Vsetko ako ma byt, kecanie o hodinkach a vyberanie, ktore zobrat. Stalo to dost casu, asi hodinu kym som sa rozhodol. Tu sa zastavim na chvilku.

Prisiel som prioritne pre SDDS a chcel som tie zobrat. Medzitym Ondra ma trochu odradoval od SDDS ze su to jeho oblubene a ze mam radsej brat DJ41. Ked som sa rozhodol nakoniec brat DJ41 otocil to a ze vraj jeho oblubene su DJ41, mam brat SDDS. Nakoniec predsalen som zobral DJ41 za moje DJ36 + dohodli na cash 900 eur a este jeden dielik gratis.

Tuto hned podotykam ze moje hodinky mali plny pocet dielov bez toho "gratis" dielu co su tak na 19-19,5 cm ruku ok. On ten diel chcel, dal som mu to (dalsich 100 eur).

Tu som urobil chybu, nedodal som mu ze diel je na starsi typ DJ, je to uzsie o 1 mm ale pasuje a hlavne ze je origo.

On ma uz obvinuje s tym ze moj inzerat bol podvodoveho charakteru. Nie nebol. Ja som ponukal na vymenu hodinky s plnym tahom a ten dielik som nemienil k hodinkam pridat.

O 3 hodiny cca neskorsie mi prichadza sprava ze s hodinkami je nieco zle, ze meskaju a zase neskorsie ze sa zastavuju. Potom sa to cele roztrhlo ze je to cele zle, uz v aute musel nastavovat nejakych 10 min. Otazne je, ked som o tom vedel (ako pise a vyni Ondra) tak preco som to nenastavil na spravny cas pred vystupenim z auta, teda pred stretnutim s Ondrom? Ked chcem cloveka podviest tak na to dbam, nie? Povazoval som vsetko co Ondra pisal za vymysli, jednoducho on sa rozmyslel.

Dohodli sme sa po telefone ze v pondelok rano skoci do Carollinum nech sa na to kuknu. Ja ze v poriadku. Medzitym som tiez kontaktoval predajcu od ktoreho som ich mal (1. Majitel) ze je tu taky problem a nech sa k tomu vyjadri. Napisal ze ich nosil velmi zriedkavo a vacsinou ich mal odlozene v trezoru ale s pochodom hodiniek nemal ani najmensi problem, ved su to 2,5 rocne hodinky v zaruke.

O 22:00 som ho blokol na whatsappu lebo uz zacinal byt vulgarny a na vecer to bolo uz fakt moc. Rano odbloknute samozrejme.

Prosil som ho aby si vypytal so servisu spravu o stavu/vade hodiniek a to aj v anglickom jazyku aby som to vedel poslat predoslemu majitelovi. Ze ok, vypyta.

Tuto podotykam ze hodinky mnou inzerovane na vymenu u mna nemali ziaden problem s pochodom, nemeskali, nezastavovali sa, nemusel som ich znova nastavovat apod. Hodinky som nosil v kuse niekolko dni (6-7) a vsetko ok. Poslal som Ondrovi screenshoty fotiek na ktorych vidiet aj cas fotenia ktory bol totzny s casom na hodinkach. Samozrejme on sa branil tym ze som urcite pred fotenim vzdy nastavoval. Nie, nenastavoval a ani som proti tebe Ondra nechystal utok vopred, ver mi.

Cakame na vyjadrenie zo servisu.

Dnes, v stredu mi pise Ondra ze hodinky "opravili" v ramci zaruky. Ze vraj tam boli uvolnene sroby a kolecko ci co a ze sa v tom niekto hrabal. Prosim ta, naco by sa hrabal hocikto v hodinkach ktore su v zaruke a ked zbadas nieco nenormalne s nimi tak ich odnesies k AD a mas ich upravene zadara.

Pisomne vyjadrenie nedali, ze ich mozem zavolat a opytat sa na to. Neurobil som to, hodinky ked mali hociaku chybu su opravene. Pytam sa na to ze ked AD povie ze niekto sa tam hrabal, uvolnil sroby a kolecek tak pada zaruka, alebo sa mylim? Nemam skusenost so servisom.

Potom uz je to cele o tom ze Ondra chce zrusit change ja zase nie. Raz nechce hodinky lebo su podozrive, nekompletne. Raz zase sa mu pacia on ich chce len...... Potom mi ponuka moznost zaplatit mu 400 eur za diel a tym padom na cele zabudne ale ak nie tak to hodi na forum a budem v pici.

Ja som mu napisal ze o zrusenie nemam zaujem, hodinky uz su v poriadku ak doposial neboli a botka.

O tom uz ani nepisem ze zacal do toho tahat politiku co sa tyka madarov, a som kkt madar, podvodnik, zlodej a neviem este co.

Teraz uz poznate aj moju stranu k veci, urcite sa najde nieco co som vynechal ale nemam na to naladu znova to cele prebrat v hlave. Podstatne veci su napisane a ked Ondra postne nase spravy co sme si pisali tak to tam najdete. Dalej sa vyjadrovat a hadat na danu temu nechcem.

Ps: este jedna vec, zelenu pecat co som nechal doma musim este pohladat, ako nahle ho mam posielam s kurierom na tvoju adresu.

 

Adam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi dlouhej roman, v každém případě to co bylo v inzerátu zdaleka neodpovidalo skutecnosti. Lzes a jsi podvodnik. A taky maďar. S tebou už nikdy nic. A všem ostatnim. Dávejte si na něj pozor. Lze a ojebava. Můžu tohle s klidem říct. To co bylo byl PODVOD se kterym jsem se tady setkal vůbec poprve.

A neohanej se dobrym jménem. To mozna plati pro Madary ale ne pro Českou republiku a zbytek Evropy.

Upraveno uživatelem martin22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ADIkova neznam, nikdy jsem s nim nic neresil. Ale dle formy vyjadrovani a popisu jsem tak nejak na jeho strane. Navic nazvat nekoho takhle verejne lharem a podvodnikem, to uz je skoro na souboj. A to s tema madarama, to uz je pres caru uplne a doslova zrale na ban. Tvoje povest tady na foru, Martine/Ondro, taky neni uplne cista jako lilie.

 

Takovyto spor uz by asi meli resit i modi, ne? Nejde o primky za petikilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neudela s tin nikdo nic. Ani modi ani nikdo jiny ani sam panbuh? jedine co vam zbyde, jsou oci pro plac, vztek, uplná bezmoc ale alespon moznost varovat ostatní před podobnym jednanim. Tim spis ze se jedna o kseft okolo 200000 kč. Za ?osobní? rovinu se omlouvám, ale to je opravdu tak jediné co vám zbyde, vylit si vztek a beznadej, který je dusledkem absolutniho nezajmu resit jakymkoliv zpusobem reklamaci, která vyusti v to, ze si Vas dotycny uplne zablokuje a igonruje a uz to neresi vubec. To ,ze s tim nemate opravdu sanci udelat vubec nic, je opravdu k placi. Tohle byla moje zdaleka nejhorsi zkusenost tady na foru při které jsem prisel o peníze? At si zde mysli kdokoliv co chce, hodinky ode mne zde VZDY byly a jsou prezentovany takove jako ve skutecnosti jsou a byly, a v pripade reklamace , kterych bylo minimum, se vse v pohode vyresilo. Nenajde se zde jediný člen, který by toto tvrzeni vyvratil . Adikov ? ode mne ma hodinky v TOP1 a stavu.

Hodinky ktere sem adikov dal, nebyly zdaleka takové jak bylo uvedeno v inzeratu. To že (ne)chodily bohužel nikomu na fotkach ukázat nemůžu a nedokazu to. Kdo je hnidopich a chce to resit at vola do Carolina ? tam presne tuto historku znaji a jsou velmi kompetnetni aby komukoliv rekli o co jde co se týká samotných hodinek. Ale foto neorig. linku,  ktery byl neoriginalni a ktery mi presne dle slov adikova (zabudol som ti to povedat -a ze to jsou presne jeho slova muzu: sem dat vypis naší konverzace na whatsapu a i zde ve zpravach) sem za chvilku dam. A pokud clovek povi: zapomnel jsem ti to rict ? z toho vyplyva ze to vedel. To ze to zapomnel rict kupujicimu je divny ale o to vic je divny ze to zapomenl uvest do inzeratu. A znova ? at si mysli kdo co che ? za me je toto jediný a  jednoznačně úmyslný PODVOD se kterým jsem se na foru dosud setkal. O tom jsem skálopevně přesvědčen. PROTO znova varuji ostatní: když od Adikova něco koupite ? nechce si to pokaždé prověřit v autorizovaném servisu, jinak dopadnee jako já: vztekly, zklamany a bezmocny s nemalou finanční ztrátou.

post-27175-0-70560200-1561703707_thumb.jpg

Upraveno uživatelem martin22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co take mal a kto urobit a hlavne s cim? Nevyslo ti ?osobny? vulgarny utok na mna ?madara? a teraz to zase menis, a budes robit divadlo tym ze si zahras roli uboheho obeta? No fajn, ked myslis kludne, aspon si to uzijes. Rad sa zahravas s ludmi a tahas ich za nos.

Este ma nazyvas za klamara:

- ty si prisiel o peniaze? Prosim ta o ake peniaze si prisiel?

- skusas tu ten tvoj topA1 stav, to fakt? Nechcel som na toto reagovat lebo nebudem sa hadat o stavu hodinkach ale ked ma do toho tahas tak ok. Tvoj TopA1 stav znamena 2 tukance na boku spony, jeden tukancek na pravej (tusim) dolnej nozke, skrabanec celkom velky na boku pozdra, a spona tiez bola pekne poskrabana. Takze toto je tvoj TopA1 stav a tymto aj klames a tiez si to neuviedol v inzerate tak si ma podviedol teda si PODVODNIK a KLAMAR! Rozdiel je medzi nas (velky) taky ze ja z toho tu cirkus nebudem robit, chapes?

- riesis ten diel zase....uz neviem kolko krat ale zase to sem napisem ze ten diel nebol sucastou predaja kedze tah bol plnohodnotny ako z obchodu! Kvoli tomu som to nedaval do inzeratu lebo som ten dielik VOBEC nemienil len tak dat gratis k hodinkam!

Prosim ta, uz to chapes alebo ti to mam tnovu a znovu napisat??? NEBOL SUCASTOU PREDAJA! Vidis co pisem? Tak to uz pochop!

Ako to tu citam tvoje vymysli zacinam prist na to ze ty to divadlo skusas/robis kvoli tomu dieliku, pravda?

Ondra, prosim ta, precitaj ten interat a ukaz mi kde som pisal o to dieliku v nom ze to dam k hodinkam!

Nelen trep hluposti a hlavne ked uz obvynujes takto prudko tak daj dvokazy!

 

Musim sa vratit k tomu TopA1111... stavu lebo aj stym klames kamosko, klames dookola ako aj s dielikom. Moje mali TopA1 stav no tvoje boli v inom stave, precitaj vyssie.

 

A vies co ta (okrem ostatnych veci) prezradza hlavne? Ta sprava kde si mi dal ultimat ze bud ti dam 400? za 1 clanok a ty to dokupis a NA VSETKO ZABUDNES A NEZVEREJNIS TO NA FORUM alebo to vsetko pekne sem nasipes a bude po mne, koncim na foru!

 

A ziadam ta aby si napisal o akej financnej straty pises!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A som zabudol, ze som ta zablokoval. Preco nenapises uplnu pravdu? Mam to vyssie napisane preco som tak blokol a na aky cas, tak neklam uz prosim ta! Pises fakty ktore sa ti pacia a ostatne, celok tajis.

K tomu ze tu varujes ostatny proti mojej osobe je imho picovyna! Neni som tu rok a obchody som urobil niekolko tak sa opytaj ze koho som podviedol a klamal.

Nemyslis ze by som tu uz nebol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A som zabudol, ze som ta zablokoval. Preco nenapises uplnu pravdu? Mam to vyssie napisane preco som tak blokol a na aky cas, tak neklam uz prosim ta! Pises fakty ktore sa ti pacia a ostatne, celok tajis.

K tomu ze tu varujes ostatny proti mojej osobe je imho picovyna! Neni som tu rok a obchody som urobil niekolko tak sa opytaj ze koho som podviedol a klamal.

Nemyslis ze by som tu uz nebol?

Ty nejak porad  zabudas :) Svoje jsem tady uz rekl, není co k tomu dodat, Nekdo si z toho neco vezme,  jiny ne.  Kdyby bylo potreba klidne tady vyvesim  nasi konverzaci na whatsapu do doby nez jsi me zablokoval  ( a dodnes neodblokoval . :))  Za me jsi jednoznacne 100% PODVODNIK a LHAR a podle meho nazoru jedine hlupak s tebou bude obchodovat aniz by si overil v servisu co nabizis.

a tve otazce: Nemyslis ze by som tu uz nebol?

 

Je to otevrene forum zalozene na duvere. Bohuzel ma jednu velkou slabinu: neni zde ( a buhuzel ani jinde) zadna  autorita, ktera by resila takveto situace, a toho jsi  ty zneuzil. 

Upraveno uživatelem martin22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Za me jsi jednoznacne 100% PODVODNIK a LHAR a podle meho nazoru jedine hlupak s tebou bude obchodovat aniz by si overil v servisu co nabizis.

 

A tento muj nazor mi absolutne nikdo nevyvrati. Muzes to udelat  jedine TY SAM, tim ze se  postavis k cele veci celem bud  kompenzaci anebo idealne vracenim  si hodinek. Ale to ty v zadnem pripade neudelas,  coz jsi mi mnohkrat zopakoval. Protoze moc dobre vis ktera bije co se týká tvych hodinek.  Pokud bys alespon jedno z toho udedlal -jsme si kvit. Takto to je,  a zustane  pro me otevrene ve fazi jasneho podvodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncim jednou odpovedou, zbytocne sa tu budem s tebou hadat. Vsetok vyvracas svojprospesne aby si sa mohol postavid do roli obeta ktoremu je do placu apod. kktiny. Tiez zbytocne je ti tu vysvetlovat hocico, nechces pochopit a uznat pravdu ale je to tvoja vec. Argumentovat nevies vobec ved nemas s cim, melies len dookola tvoje vymysli a nezmysli. S tebou nikdy nic v zivote! Klames a kalmes a skusas sa ma zaciernit, ale to je tvoja vec, kludne ked ti to robi radost a mas z toho dobru naladu nech sa paci. Nech vacsiu radost nemas :)

Povedal, napisal som vsetko detailne s tymto koncim. Dufam aspon to ze raz sa ti v hlave rozsvieti ta ziarovka a prides na to ze si nemal pravdu a zbytocne si ma obvynoval klamstvom, podvodnictvom, mojou narodnostou a podobnymi dobrotami. Rad by som sa k tomu vyjadril aj intelektualnejsie ale na madara uz je to vela no :)

Maj sa!

 

ps: a blokovany stale nie si ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...