Přejít na obsah

Daruju Steinharty k Vánocům


KFL

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Strom taky neznám, ale vše ostatní splnuji :D, nicméně soutěžit nebudu. Už to tu padlo, pokud bych nemohl prodat a chtěl hodinky dát na dobrou věc, asi bych je hodil do dražby a výsledek poukázal na dobrej skutek/charitu :) . Dražby bych se rád zůčastnil. Nicméně je to samo Tvoje věc a jsem zvědav, kdo vyhraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je ale nechci dat na charitu, to muze udelat novej majitel, pokud bude chtit. A prodavat je muzu, jen me to nebavi.

Chci je dat nekomu tady, protoze sem lezu uz leta a napadlo me, ze proste nekomu udelam radost.

 

PS - Charitu nijak neshazuju, jen ji podporim a podporuju jinak nez jetejma hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KFL je PÁN.

 

Mimochodem mě napadá... nechce tady někdo zorganizovat nějakou vánoční charitu? Třeba ve prospěch někoho konkrétního...?

Chronomagoři se mohou složit a přispět někomu, kdo má jiné starosti než řešit "mám koupit PAM 312 nebo 388"... (jasně všichni víme, že odpověď zní "ROLEX") :-)

Bezpochyby máme všichni své starosti, problémy, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustý! Máš mé sympatie, už jen kvůli té zahradě :-)

Já vymýšlím, že bych daroval/vylicitoval pro charitu špičkový, prakticky nepoužitý, do věže, SONY minidisc a video (trochu použité)....

Lepší než aby se to někde válelo, ne. Jen mám strach, aby to vůbec někdo chtěl.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...