Přejít na obsah

Daruju Steinharty k Vánocům


KFL

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Tak jsem si dneska říkal, že to s tím Chmagem zas není tak zlé, když se tu najde někdo, kdo vymyslí podobnou akci, která má sloužit čistě pro radost a je i docela napínavá. A protože kvízy mám rád, a hodinky se mi líbí, taky jsem se zúčastnil. Hlavně mě rajcovala kombinace v?domostního kvízu a strategie.

 

Bohužel mám po radosti, protože jsem si neuvědomil, že jsem se tím determinoval jako socka a lůza. No bezva, kluci. Fajn pocit je ten tam. Jen nevím, jestli trochu nekazíte radost i tomu, kdo dává...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GAME OVER

 

Vítězem se stává LIQID, kterémuž upřímně gratuluju a prosím, aby mi poslal adresu nebo prostě napsal, abychom se dohodli na předávce :).

 

Celkem dorazilo přes 40 zpráv, z toho jedna několikrát (aka napíšu sedumkrát za sebou, abych byl sedmý, což mě pobavilo :)).

Na screenshotu vidíte označené správné odpovědi (vlaječka), sedmý je Liqid.

 

Strom na obrázku je Acer Griseum, neboli Javor šedý. Velmi často se opakovala odpověď Acer Triflorum, tedy javor tříkvětý, který má podobnou charakteristiku podzimního zbarvení a tvaru listů, ale není to on. Sem tam padnul i Javor jasanolistý, někdo psal smrk, někdo buk a dost často se "smlouvalo" :).

 

Všem děkuju za účast, výherci gratuluju a někdy zase... ;).

 

K.

post-6759-0-57804400-1417984671_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...