Přejít na obsah

Daruju Steinharty k Vánocům


KFL

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Asi su blbé, ale co byla nápověda, já na to nepřišel ani teď. :D

OK, byla tam jen jednou:

** bod 6 = platí; Omh-Aztec tuto podmínku může vynechat

 

S Ohmem jsem řešil šediváka před časem v "potěšilo" vlákně, jak o pár postů níž zmínil i people. Stačilo si projít tu diskuzi, pokud někomu nefungovalo hledání na webu ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad napovedy..pry ohm aztec nemusi odpovidat a ns to people hodil do vlakna odkaz na stromy..stacilo dle tabulky co tam byla zkouknout obrazky a porovnat..

Tak jasně, po téhle intervenci už to bylo easy. Na druhou stranu tříkvěťák hodně lidí stejně zmátnul, takže správných odpovědí bylo jen pár :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No páni, ani jsem ve výhru moc nedoufal, o to větší radost  :clap:  :newyear:  Děkuji tedy mnohokrát uživateli KFL a chronomagu za skvělou soutěž .

Pilotky ani Steinhart jsem ještě neměl, takže o to víc jsem na hodinky zvědav.

 

Jinak se musím přiznat, že mám celkem rád botaniku, takže jsem při určování stromu měl trochu výhodu, ale tento konkrétní javor jsem doposud nikde neviděl. Asi si ho pořídím na zahradu jako památku na první v životě vyhranou soutěž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Asi su blbé, ale co byla nápověda, já na to nepřišel ani teď. :D

 

** bod 6 = platí; Omh-Aztec tuto podmínku může vynechat

Takze to bude nejaky javor. Pre tych, co chcu sutazit mozno viac napovie toto http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32978-co-m%C4%9B-dnes-pot%C4%9B%C5%A1ilo/?view=findpost&p=1269776

Acer Griseum (díky Ohm-Aztec-ovi za tip)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No páni, ani jsem ve výhru moc nedoufal, o to větší radost  :clap:  :newyear:  Děkuji tedy mnohokrát uživateli KFL a chronomagu za skvělou soutěž .

Pilotky ani Steinhart jsem ještě neměl, takže o to víc jsem na hodinky zvědav.

 

Jinak se musím přiznat, že mám celkem rád botaniku, takže jsem při určování stromu měl trochu výhodu, ale tento konkrétní javor jsem doposud nikde neviděl. Asi si ho pořídím na zahradu jako památku na první v životě vyhranou soutěž :)

Gratuluju k vyhre, myslim ze budes mile prekvapeny, jsou to fajn hodinky.

Ja jim nemam naprosto co vytknout, mam je jako takovy otloukanky a prestoze jsou z titanu, porad vyadaj k svetu, jsou krasne lehky a delaj +1,5s/den :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Aha, tak to jsem postupoval správně, dle tabulky jsem vyhledával fotky, akorát neznalé oko vyhodnotilo strom jako Javor Davidův.

 

To jsem si nejdriv myslel taky. :)  Pak jsem si to jeste jednou precetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kuncak: Voni jsou si podobny, ale triflorum jde vic do oranzova a ma hustejsi olisteni :). Griseum je zase vic do cervena. Kdyby byl videt kmen, tak triflorum ma hnedo-sedej kmen a je zbrazdeny a odlupuje se v tech "skrabancich" na kmeni, kdezto Griseum se loupe ve velkejch kusech a ma barvu tmavsi skorice.

post-6759-0-86297000-1417987598.jpg

post-6759-0-91131200-1417987606.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kuncak: Voni jsou si podobny, ale triflorum jde vic do oranzova a ma hustejsi olisteni :). Griseum je zase vic do cervena. Kdyby byl videt kmen, tak triflorum ma hnedo-sedej kmen a je zbrazdeny a odlupuje se v tech "skrabancich" na kmeni, kdezto Griseum se loupe ve velkejch kusech a ma barvu tmavsi skorice.

 

Já jsem se spokojil s tím, že je to javor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kuncak: Voni jsou si podobny, ale triflorum jde vic do oranzova a ma hustejsi olisteni :). Griseum je zase vic do cervena. Kdyby byl videt kmen, tak triflorum ma hnedo-sedej kmen a je zbrazdeny a odlupuje se v tech "skrabancich" na kmeni, kdezto Griseum se loupe ve velkejch kusech a ma barvu tmavsi skorice.

Ok,dik. Jen,mluvils ted cesky? :-)) Tohle je pro me spanelska vesnice,nemam sanci.

kamile- taky nevim,ale to bych s tou znackou vygooglil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...