Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

Villain83

 

Když vidím toto vlákno otevřené, tak si vždy vzpomenu (je to už trochu dýl - jsem ostuda, já vím), jak jsem sháněl vintážní mesh na vintážní hodinky. Petr se ozval, nabídl, zabalil, odeslal a vůbec nic za to nechtěl! Klobouček a děkuji pane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 320
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Villain83

 

Když vidím toto vlákno otevřené, tak si vždy vzpomenu (je to už trochu dýl - jsem ostuda, já vím), jak jsem sháněl vintážní mesh na vintážní hodinky. Petr se ozval, nabídl, zabalil, odeslal a vůbec nic za to nechtěl! Klobouček a děkuji pane ;)

Nápodobně :cheers:   (myslím,že my dva se potkáme....)

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím jmenovat dva gentlemany fóra:

JaRooN - připletl jsem do vlákna, kde pomáhal s výběrem hodinek kamarádovi. Dopadlo to tak, že sehnal hodinky pro mě, vše vyřídil vč. celníků, zaplatil, a platbu po mě chtěl, až když jsem měl hodinky v ruce... Klobou dolů a tímto ještě jednou děkuji.

huhu4d - prostě jen tak mi daroval hodinky ve stavu nových, přitom je mohl bez problémů zpeněžit... Taktéž ještě jednou děkuji.

PS: ani jeden z uvedených mě osobně nezná.

Upraveno uživatelem stosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza.manta

 

Pro mě osobně je Honza další z členů, který si zaslouží veřejnou pochvalu před nastoupenou jednotkou. Byl jsem už zoufalý s opravou hodinek, zkoušel to na všechny strany a Honza problém dobrovolně vyřešil, všechno zrealizoval a dneska už mám svoje hodinky na ruce. Za to mu patří můj velký dík :notworthy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Michal 444 : Michal je pan gentleman a jsem rád, že jsem ho díky Chronomagu poznal. Je na něj spoleh, je vždy ochotný pomoci a poradit.

Jedny hodinky mi sám sehnal, domluvil slevu, koupil a ještě mi je přivezl z Vídně do Česka. Další hodinky mi také pomohl sehnat a jel jen kvůli tomu z Bratislavy na otočku do Plzně.

 

Diky ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clen martar, pomohl me s hadrikama a hrackama pro malou neter a jeste me pozval na limcu :-). A dale jeden z prazskych clenu ( prezdivku jsem bohuzel zapomel), ktery me bezplatne venoval super kocarek.

Panove, klobouk dolu a jsem vas dluznik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja sem zase musím přispět.

McStinger

Děkuji pane!

Sháněl jsem hodinky, ozval se sám od sebe, nabídl pomoc. Objednal, zaplatil, nechal doručit až ke mě domů a to všechno za Vatikánskou měnu.
Sháněl jsem Ferrari, sehnal mi ho na Slovensku, koupil, zabalil a poslal (jasně, že model :D). A zase za to nic nechtěl!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Rád bych poděkoval  členovi DavidLC za jeho úžasnou pomoc. Nejen že mi pomohl se sehnáním kapoty v barvě mojí staré fordky, ale ještě mi ji pár dní sušil v garáži než jsem si pro ni milostivě přijel a nejen že na mne čekal na kraji města, abych se neztratil, ale ještě  pomohl  tu věc i vyzkoušet a naložit. Zasloužíš si metál, pane !! Dík ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooN

 

nezištně pepsi luneta i s výměnou, když jsem jako poděkování přibalil placatici, hodinky mi přišly zpět plus fungl orig gumový pásek, stěžejkovač a náhradní osičky v minimálně stejné hodnotě a spíš vyšší.

Děkuji a do tohohle vlákna rozhodně patříš   :notworthy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...