Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 316
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chtěl jsem poděkovat všem od kterých jsem něco kupoval, bohužel jsem smazal konverzaci a vím, že zde na fóru jsou prima lidičky a vždy ochotně se mnou jednali. Ahoj a všem z chronamag fora přeji ať jim srdíčko pěkně tiká :o).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Rád bych tady veřejně poděkoval longovi.

 

Obrátil jsem se na Mirka s jednou prosbou, která neměla odkladu, tudíž celá záležitost poměrně dost spěchala. Ochota, kterou tenhle člen projevil, mi udělala fakt velkou radost a zároveň trochu vyrazila dech. Všechno se mnou konzultoval

a i přes velmi nepříznivou dobu zajistil včasný dodání, který jsme řešili. Chvály jsem se tu za ty roky na Mirka dočetl dost a dost, teď jsem se sám přesvědčil a můžu říct, že je to opravdu frajer. Ještě jednou díky, Míro!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

filo-boxer

okamžitě zareagoval na můj povzdech, že sháním součást hodin a zdarma a na vlastní náklad zaslal následně klíček z ciziny, přičemž finanční plnění odmítl s poznámkou, že radost obdarovaného stojí za všechny peníze.
Moc děkuji a jsem dlužníkem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

@Frostie - neskutečná ochota s pomocí při řešení jednoho velmi nepříjemného problému v zahraničí, smekám, děkuji a jsem moc rád, že sem měl možnost Honzu konečně poznat! Jsi borec a hodnej člověk. Takže Velké díky, díky, díky! Jsem Ti zavázán!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tikzot napsal:

@Frostie - neskutečná ochota s pomocí při řešení jednoho velmi nepříjemného problému v zahraničí, smekám, děkuji a jsem moc rád, že sem měl možnost Honzu konečně poznat! Jsi borec a hodnej člověk. Takže Velké díky, díky, díky! Jsem Ti zavázán!!!

Děkuji, bylo mi ctí a národním svátkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

junior300 - děkuji kolegovi za pomoc při koupi hodinek na Slovensku, bohužel to nedopadlo,ale kolega velmi ochotně pomohl,strávil tím dost času,kterého máme všichni málo,dojel na místo vše vyřešil a to všechno jen za díky. Máš to u mě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

@pciza Chtěl bych veřejně poděkovat Pepovi, který mi nezištně nabídl, že mi zapůjčí svoje hodinky na zkoušku, po mém dotazu v soukromé zprávě na velikost jeho zápěstí, abych si mohl představit přibližnou velikost hodinek na své ruce. Celé to proběhlo velice rychle a díky němu jsem se mohl utvrdit v tom, jestli ty hodinky opravdu chci, ale především jakou velikost potřebuji a tím mi ušetřil dost starostí a možná taky peněz. Díky Pepo! Jsem dlužníkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 - dohadovali sme obchod niekedy pred pol rokom ale kvôli korone sa to nerealizovalo. O to viac som bol príjemne prekvapený keď sa kuncák po čase ozval s tým, že jeho ponuka platí naďalej, ale kvôli pretrvávajúcej korona situácii to opäť odkladá. Pred pár dňami sa ozval znovu s tým že remeň posiela zdarma, dokonca nechcel ani platbu za poštovné. Popravde som aj na to po čase už zabudol, že sme dohadovali spolu obchod.

Martin bude zrejme ešte stará škola, fakt charakterný chlap, klobúk dolu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...