Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 316
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

sashator

Nemám sebemenších pochyb o tom, že v tomto vlákně Saša již figuruje i přesto bych mu rád ještě jednou touto formou poděkoval. Ozval se mi na moji poptávku, nic za to nechtěl a na svoje náklady poslal. Díky moc Sašo, jsem dlužníkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sphinxx S malym casovym odstupem, ale preci.

Chtel bych moc podekovat Davidovi za jeho pomoc, rady, cas a predevsim ochotu, kterou mi venoval, kdyz mi pres celou Prahu zajel pro hodinky, ktere jsem si jen potreboval vyzkouset v dobe, kdy to v butiku bezne nejde. Moc diky, kamarade, a me pozvani na obed - jakmile to bude mozne - s radosti plati!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Chtěl bych touto formou velice poděkovat členovi @stankoff. Velice ochotně a nezištně mi on, společně s jeho dcerou žijící za velikou louží, nabídli pomoc. Moc si přeju, aby už ty blbé restrikce uvolnili a já se mu mohl alespoň částečně něčím revanšovat. Moc Ti děkuji, @stankoff 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

@little_w 
Chtěl bych touto cestou Honzovi moooc poděkovat za pomoc z dovozem chronoštestí z brexitem zmítané a nedostatkem paliva trpící Velké Británie😅

Byla to těžká a zdlouhavá mise, ale nakonec jsme to spolu zmákli a to hlavně díky Honzovi!! 

Díky za trpělivost, odvahu a pochopení🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak ja tu pridam @Kid_A, potreboval jsem neco do ceho se mu nechtelo, tak mi uplne nezjsitne doporucil kamarada a ten se s tim trapil temer zadarmo sam 😄 a temer si ze me nedelal srandu, kdyz jsem si vytiskl spatne smlouvy a bezel do cypocentra. Diky Jirko! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vojta1 napsal:

Tak ja tu pridam @Kid_A, potreboval jsem neco do ceho se mu nechtelo, tak mi uplne nezjsitne doporucil kamarada a ten se s tim trapil temer zadarmo sam 😄 a temer si ze me nedelal srandu, kdyz jsem si vytiskl spatne smlouvy a bezel do cypocentra. Diky Jirko! 

Rad jsem pomohl 👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...