Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 320
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

p.Chumpus, vydržel to se mnou, poradil, zařídil, díky Vojto :notworthy:

Chumpus, by měl mít v tomto vlákně své vlastní oddělení.

Pokaždé když jsem byl některým z kolegů taktně odmítnut tak jsem věděl že je tu ještě jedna možnost.

I přes to že jsem pokaždé tvrdil že je to NAPOSLEDY ;)

Vojta je sázka na jistotu.

Velké díky za všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Schewcza 

 

Jarda bezplatně vyrobil a zaslal táborový znak ve tvaru dvou cifrů nad sebou dohromady dávajícíh číslovku "8" - která je i zároveň pořadovým číslem jejich oddílu. Děti mu moc děkujou a poprosily mě, abych pro něj zde zveřejnil následující fotku. 

 

post-20787-0-13844400-1531829496_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robcio

 

Chtěl jsem koupit od člena robcio hodinky. Po hledání hodnocení jsem zjistil, že žádné nemá, a padesát příspěvků bylo nahnaných na rychlo (mlčící člen). Mé pocity smíšené. Jelikož bydlíme každý na jiném konci republiky chtěl jsem od koupě upustit. Ochotně se nabídl a hodinky odvezl mému otci, který bydlí blíž k němu. Hodinky předal pro něho úplně cizímu člověku, aniž by viděl ode mne jedinou kačku. U mě určitě gentleman. Velké díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Micey

 

Známe se hodně dlouho a myslím, že tady v tomhle vlákně by měl být určitě. Už jsme si vzájemně prodali a koupili nejedny hodinky :) .

Naposledy, když zjistil, že koupil hodinky, které jsem měl slíbené ke koupi já, tak se sebral, naplánoval si služebku a přes celou republiku mi je dovezl.  Díky kamaráde  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tímto bych chtěl poděkovat Pavlovi  http://forum.chronomag.cz/index.php?/user/3688-klotzman/  za předčasný dárek nehodinkového charakteru,který nejvíc potěšil mého syna a navíc za něj Pavel ani nic nechtěl. Děkuji velmi, jsi opravdový gentleman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...