Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

patprom

 

Něco jsem poptával, něco co si úplně každý cení penězi. Patrik se mi ozval, že má a pošle. K mému obrovskému úžasu zadarmo, že je přeci logické, že když on to obdržel zdarma a už to nepotřebuje, tak za to přeci nic nebude chtít a ať to poslouží někomu jinému, kdo to potřebuje víc!!

 

Z mého pohledu je toto akt hodný gentlemana fóra, kterým Patrik bezesporu je...

 

Ještě jednou moc děkuji a máš to u mě!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 316
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

 

Roland Sands je proste dokonalej clen. Odeslal kopu pikatchu hodinied a urobil malejmu vanoce uprostred leta. Co ma ale maximalne prekvapilo ze odmietol aby som mu poslal peniaze za postovne...a to som mu to nukal parkrat. Dokonalej gentleman a perfektnej clovek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

ZRNO...

Pomoc při vyřešení dosti nepříjemného problému s profi čístírnou do které jsem dal vyčist svou Chmag bundu,ale vrátil se mi kus sepranýho žvance s vysvětlením, že si za to můžu sám...

Nebejt Oty tak mám jak po bundě tak po finanční náhradě...

takže děkuju moc za pomoc a jsem kdykoliv ready se revanšovat:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZRNO...

Pomoc při vyřešení dosti nepříjemného problému s profi čístírnou do které jsem dal vyčist svou Chmag bundu,ale vrátil se mi kus sepranýho žvance s vysvětlením, že si za to můžu sám...

Nebejt Oty tak mám jak po bundě tak po finanční náhradě...

takže děkuju moc za pomoc a jsem kdykoliv ready se revanšovat:-)

Luky, co to bylo za "profi čistírnu"? Takhle mi zničit mojí Aplhu, tak bych se neznal. Co to je za píčovinu, že si za to můžeš sám, když ji přijmou k čištění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave byla to velka cistirna na praze zapad. Jde o to, ze unda se vratila total oprana, olejskana od zehleni a v jinem tvaru, je fakt ze slo o tvrdy režný vlákno a prave proto sem to dal k profikum, doma bych me strach to hodit do pracky, ale ve finale to dopadlo jeste hur.

No a kdyz sem jim teda jako zavolal, co to jako je, tak me pani majitelka vyrvala, ze sem jim dal bundu uz znicenou, dlouho nošenou a prežehlenou(mam ji rok a diky teplymu pocasi sem ji mel na sobe asi 3x...) a ze

Nechapes nic. Nakonec jsem to prave nechal dat na pojistovnu a jako v pohode alespon castecne.... ale ty kecy a osočovani, to nepochopim, misto aby rekli, hele jo nepovedlo se to, nase chyba podme to resit... ani nahodou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle mi jednou zničili bundu od RL, péřovku ... a od té doby vybírám, ale to sem nepatří. Každopádně díky.

je to pakarna a do toho ted neco podobnyho resim s kobercem kterej byl celkem drahej a v cistirne ho vycistli tak, že vydřeli ty fleky od kafe do bíla)na modrém koberci...) takže taky supr...dneska fakt nestačí že to dáš k profíkům a zaplatíš za to raketu, nene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

pciza - poslal mi na své náklady mesh s tím, abych ho nejprve vyzkoušel, až pak zaplatím, mesh neseděl jak má, tak  ho bez řečí vzal zpět, ani nechtěl vrátit náklady na poštovné.

Moc děkuji za vstřícnost a budu pamatovat...

:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

m4stic a gcom

 

Napsal jsem veřejný dotaz na pomoc při vyřešení jednoho problému, který by mě, dle mého neoprávněně, stál nějaké prachy a oni ochotně a rychle poradili (m4stic) a pomohli (gcom) s vyřešením.

Ještě jednou díky chlapi. 

Tohle na našem fóru miluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

rekib1 - nikdy jsme se neviděli, ale přesto se nabídl a pomohl mi na dálku zkompletovat jeden vánoční dárek. Ve 200 km vzdáleném městě to za mě koupil, perfektně a bezpečně zabalil a bleskurychle poslal mým směrem. Moc díky Radku, máš to u mě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

pebe - chtěl bych tu poděkovat Petrovi a taky ho vyzdvihnout za to, jak rychle zareagoval na moji poptávku na díly pro zkompletování tahu. Perfektně to zabalil, na svoje náklady poslal a ještě za to nic nechtěl. Máš to u mě! Díky.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...