Jump to content

Gentlemani fóra

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sodekcz

Radek se mi nabídl s pomoci s provedením bankovni platby  a pak měl trpělivost, ač se osobně neznáme, s rozložením platby do 3 dnů. Moc mu tímto děkuji. 

• 3 weeks later...

sashator

Nemám sebemenších pochyb o tom, že v tomto vlákně Saša již figuruje i přesto bych mu rád ještě jednou touto formou poděkoval. Ozval se mi na moji poptávku, nic za to nechtěl a na svoje náklady poslal. Díky moc Sašo, jsem dlužníkem.

@Sphinxx S malym casovym odstupem, ale preci.

Chtel bych moc podekovat Davidovi za jeho pomoc, rady, cas a predevsim ochotu, kterou mi venoval, kdyz mi pres celou Prahu zajel pro hodinky, ktere jsem si jen potreboval vyzkouset v dobe, kdy to v butiku bezne nejde. Moc diky, kamarade, a me pozvani na obed - jakmile to bude mozne - s radosti plati!

• 3 weeks later...

@Harwey: Peťo mi nezjištně pomohl s jednou záležitostí a to i v době lockdownu v obou zemích. Já mu tímto moc děkuji nejen za ochotu, je to frajer. A máš to u mě!

• 1 month later...

Chtěl bych touto formou velice poděkovat členovi @stankoff. Velice ochotně a nezištně mi on, společně s jeho dcerou žijící za velikou louží, nabídli pomoc. Moc si přeju, aby už ty blbé restrikce uvolnili a já se mu mohl alespoň částečně něčím revanšovat. Moc Ti děkuji, @stankoff 🙏

• 3 weeks later...

Chcel by som aj touto cestou podakovat vazenemu clenovi tohto fora @zekon7302 . Pomohol mi pri jednom hodinkovom obchode, urobil to nezistne a velmi ochotne. Dakujem este raz za pomoc! Vazim si to a dufam, ze budem mat moznost Ti to nejako oplatit! 

• 2 months later...

Tak i já sem musím něco přihodit, moc děkuju IzTaPovi. Vůbec se neznáme, ale věnoval mi kupu času a ochoty, mohl se na mě úplně vyprdnout. Ještě jednou moc díky...

• 4 weeks later...

Moc děkuji váženému uživateli chronomagu zibarek, za jeho čas, který mne věnoval pátek 13tého. A hodinky, které jsem tento den od zibarek ziskal v naprosto úchvatném excelentnim stavu. Doufám, že jse ješte uvidíme. MANNAZ.

• 1 month later...

@little_w 
Chtěl bych touto cestou Honzovi moooc poděkovat za pomoc z dovozem chronoštestí z brexitem zmítané a nedostatkem paliva trpící Velké Británie😅

Byla to těžká a zdlouhavá mise, ale nakonec jsme to spolu zmákli a to hlavně díky Honzovi!! 

Díky za trpělivost, odvahu a pochopení🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• 2 weeks later...

Tak ja tu pridam @Kid_A, potreboval jsem neco do ceho se mu nechtelo, tak mi uplne nezjsitne doporucil kamarada a ten se s tim trapil temer zadarmo sam 😄 a temer si ze me nedelal srandu, kdyz jsem si vytiskl spatne smlouvy a bezel do cypocentra. Diky Jirko! 

před 1 hodinou, vojta1 napsal:

Tak ja tu pridam @Kid_A, potreboval jsem neco do ceho se mu nechtelo, tak mi uplne nezjsitne doporucil kamarada a ten se s tim trapil temer zadarmo sam 😄 a temer si ze me nedelal srandu, kdyz jsem si vytiskl spatne smlouvy a bezel do cypocentra. Diky Jirko! 

Rad jsem pomohl 👍👍👍