Jump to content

Gentlemani fóra

Recommended Posts

@Tikzot

Od Lukáše jsem zamýšlel koupit jedny jím nabízené ráčmeny, krom bleskové domluvy mi vyšel vstříc s místem setkání, vše proběhlo z jeho strany na jedničku s hvězdičkou, já si však nakonec koupi rozmyslel, tudíž vážil cestu a ztratil čas zcela zbytečně. Tímto bych chtěl ještě jednou moc poděkovat a znovu se omluvit, Lukášova ochota byla opravdu obrovská.

• 2 weeks later...

@M109

Nabídl se s převozem Bratislava->Brno v rámci chronopošty a ještě si semnou volal někdy v 11 večer, abychom se domluvili a potvrdili si to. Vyšel mi vsříc s místem předání a ještě z toho byl moc fajn pokec. U hodinek za 1500,- neuvěřitelný. Ještě jednou díky :)

• 4 weeks later...

@Libor_OV

Chci tady veřejně poděkovat Liborovi za jeho pomoc s jedním obchodem. Potřeboval jsem něco (hodinky :-) ) osobně vyzvednout v Praze a protože jsem teď neměl šanci si udělat výlet z našeho drsného východu, požádal jsem Libora. S naprostou samozřejmostí pro mě obchod zrealizoval, zajistil spolehlivého kurýra a během pár dní jsem se stal spokojeným majitelem něčeho, co jsem dlouho chtěl. Ještě jednou tedy děkuji za ochotu a jsem vděčný, že mám kolem sebe i takové lidi, jako je Libor.

• 5 weeks later...

Posol

Romana bych tu chtěl zvelebit za vyřešení zapeklitého hodinkového problému. Já osobně bych na to vůbec

neměl náladu a nervy, kór když ty hodinky mezitím vystřídaly dva další majitele. Fakt borec. Je potřeba ho

dopsat do wikipedie k heslu džentlmen.

• 3 weeks later...

Chronoshop

Pánové, musím hluboce smeknout před vstřícností nejen majitele, ale i jeho zaměstnanců. Jakub si přečetl můj příběh s výprodejem a přispěchal s pomocí, která mě dostala do kolen. Zapůjčil mi ze svého obchodu na překlenutí blbého období jeden kousek, za což jsem vděčen. Moc díky i všem zaměstnancům, za ochotu ( vím Honzo, že jsem si u zkracování tahu dost vymýšlel  :-)). 

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tomas_2002 a jeho tým

Díky kluci. Nezištně rozséváte dobro a de facto neznám lidem, i v této těžké době astronomických cen, šetříte peníze. Sláva vám!

Nudnější, běžnější a nenápadnější auto, které může mít zároveň tolik hraček, domyšleností a dobrých vlastností, tedy přesně podle mého vkusu, aby člověk pohledal. Na horách se prostě bling nenosí, traktory se taky moc nedělají v metalíze. A navíc se ta šedá perfektně hodí k přiznanému betonu u nás v obýváku a kuchyni. Dobrá volba ve všech směrech.

Ještě jednou díky, Tome.

51f88aa28f5730f0bdbfe8c1bc5110ef.jpg81a2ae2d0c1abd9577b73bd23872e0be.jpg802adc3e906703651ca0879cad364541.jpgab2fb360a788ab03474f71a30a3ea1c6.jpg

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

• 4 months later...

Určitě by to mohla být jen prostá pozitivní recenze od někoho kdo pomáhal zdejším dvěma členům formálně zprostředkovat nehodinkový obchod, ale přesto si dovolím i sem na piedestal postavit skvělý přístup dlouholetého brněnského člena @Artesia při "distančním" prodeji jeho auta mému (neustálými službami a nyní i péčí o nově narozeného potomka zavalenému) kamarádovi z Ústí nad Labem. Protože právě solidní chlapi jako Petr nám (v dnešním stále víc potrhlém, chamtivém a vyčůraném světě) pomáhají uchovat si pocit že ještě existuje "fórum gentlemanů", kde podaná ruka platí a kde se dá druhému věřit. Konec hlášení a hezký víkend všem :speak_cool:

• 1 month later...
  • 2 weeks later...