Přejít na obsah

Gentlemani fóra


Doporučené příspěvky

Maxel

 

Bez otálení a v průběhu vlastní rodinné oslavy nabídl a zrealizoval pomoc s nákupem hůře dostupných hodinek. Luxusní komunikace s vtipem i nadhledem, celá akce pak zakončená příjemným osobním setkáním, no prostě paráda. Pro mne super chlap. a gentleman fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 319
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po zralem uvazeni promazano zbytecne OT. Drzte se tu prosim tematu a pripadne antipatie si ventilujte pres SZ. Dik.

Kubo díky, tohle vlákno jsem myslel tak, jak se doposud prezentovalo ( na antipatie jsou jiná vlákna ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Prukajda

Když jsem sháněl někoho, kdo by mi cosik vyzvedl v (pro mě) úplné zadeli, Prukajda se nabídl, že to pro mě udělá. Takže tam zajel, vyzvedl, zaplatil ze svýho a ještě mi to poslal doporučeně, což znamená že s tím čvaňhal ještě na poštu. Za to všechno nic nechtěl. Tož tak.

Občas jsem míval pocit, že se často kvůli i cizejm lidem snažím a když sám něco potřebuju, tak nikde přítelíčka. Prukajda mi ukázal, že to tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dzos

Jelikož nemám zřízen paypal účet, neodmítl mou prosbu o pomoc při obstarání hodinek, na e-bay hodinky pro mě koupil, ze svého zaplatil a po doručení do ČR mi je, s fin. vyrovnáním, samosebou, přeposlal. Jsa ze staré školy upřímně oceňuju Richardovu ochotu a vstřícnost. Moc děkuju, Richarde, vážím si tě! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

farkyostrava

Jestli tu už někde z dřívějška není, tož po akci se samolepkami tu má své místo určitě. Sice do toho, pokud si vzpomínám, nešel tak úplně dobrovolně, ale slib splnil a svého úkolu ve prospěch ostatních kolegů se zhostil opravdu se ctí. Díky, Vladane! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

HodinářPraha

 

Úžasný prístup, ochota a neskutočná flexibilita.

 

2x mi poslal ten istý balik , pretože dorucovatelska spoločnosť na vychode az taka flexibilna nebola.

 

Ďakujem ešte raz. Dufam dame obed v plzenskej dakedy a preberieme hodky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicholas

 

Chtěl bych vyzdvihnout přímé, jasné a nadstandardně ochotné jednání a chování tohoto člena. Nehodinkový obchod vyšší hodnoty, zboží mi při jeho cestách po republice zavezl až domů, předvedl, odzkoušel. Paráda a díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dzos

 

Rád bych poděkoval Richardovi za pomoc se zajištěním jedné "delikátní" hodinkové záležitosti. Nebýt jeho, moje hodinky by už asi nikdy nebyly tam, kde patří - na mém zápěstí. Navíc komunikace (i když ne osobní) byla vždy velmi příjemná. Děkuji :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas_2002

 

Pamatujete, jak jsem tu před nedávnem sháněl někoho z Ostravy nebo Karlových Varů, zda by mi nevyzvedl na autogramiádě jednu podepsanou knížku pro přítelkyni? Tak nakonec to vše zařídil Tom a poslal mi jí s věnováním autorky po tchánovi do Prahy (kterej mi jí ještě dovezl skoro pod nos, abych prý nemusel cestovat na druhou stranu města). Neskutečný. Takže děkuju moc Tome (i tchánovi)! Přítelkyně bude u stromečku čubrnět   :notworthy:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...