Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Knedlo prosimte-Ty mas takovej racionalni nahled na vec...jsou tyhle seika dobra za tech 10 litru co to stoji?

Premyslim nad nima-tak anych nebyl zklamanej...

Dik ;)

no .... vybíral jsem ze dvou kusů, tak aby: vteřinovka skákala tam kam má a aby to lícovalo (luneta s ciferníkem)

 

dále je tam malá vůle na asi kolečkách, protože musíš minutovou ručku dát kousek za index aby to hrálo až se to rozjede, ale to dělá i 7750 :D

 

takže když si vybereš ten správnej kousek a naučíš se ten trik s ručičkou tak se o nic starat nemusíš ...... nevím jak je mám dlouho asi tři tejdny a jdou vteřinu do plusu, takže na ně nemusíš hrabat ani v tomhle směru

 

dál mi baví, že nejsou velký i když to papírově vypadá, že jo

 

noa zkus je sehnat levnějš, já bych za ně těch jedenáct nebo kolik to stojí asi nedal, ale já už to mám hozený jinde ...... nebo jinak, ten kdo chce takovýhle hodinky jako jediný (což ty nejsi :D) bude mít za jedenáct litrů parádní hodinky na deset let 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no .... vybíral jsem ze dvou kusů, tak aby: vteřinovka skákala tam kam má a aby to lícovalo (luneta s ciferníkem)

 

dále je tam malá vůle na asi kolečkách, protože musíš minutovou ručku dát kousek za index aby to hrálo až se to rozjede, ale to dělá i 7750 :D

 

takže když si vybereš ten správnej kousek a naučíš se ten trik s ručičkou tak se o nic starat nemusíš ...... nevím jak je mám dlouho asi tři tejdny a jdou vteřinu do plusu, takže na ně nemusíš hrabat ani v tomhle směru

 

dál mi baví, že nejsou velký i když to papírově vypadá, že jo

 

noa zkus je sehnat levnějš, já bych za ně těch jedenáct nebo kolik to stojí asi nedal, ale já už to mám hozený jinde ...... nebo jinak, ten kdo chce takovýhle hodinky jako jediný (což ty nejsi :D) bude mít za jedenáct litrů parádní hodinky na deset let 

Dik moc-to jsem si chtel precist ;) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minútovú ručičku môžeš dať priamo na index a vôľu vymedziť opačným pootočením korunky. Potom sa rozbehne okamžite.

Presne tak, delam to i u mechanik, tim padem se rucka dostane do zaberu a jede rovnou. No problem. Jinak mne licuje vse, takze nemam problem.

Co bych mozna vytknul, tak je to, ze na lunete je luminiscencnich jen prvnich 15 minut a ne cela luneta.

Dal potom asi vlastnost spojena se solarem. Kdyz se na primem ostrem svetle mrknete na cifr, tak je videt, ze je kapku pruhlednej. Od stredu na 5. minutu a na 47. minutu mi vedou nejake linky pod cifrem. Nevim, jestli to je uchyceni, nebo odvod energie do baterky, ale pri detailnim pohledu to videt je. Pri normalnim pohledu z na ruku s hodinkama samozrejme ne.

Celkove jsem z nich ale fakt nadsenej.

302e4faa10a5f7af86f4707c0e190b5f.jpg

 

c97fe65531bcd7274f6ce94cde01dc7c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...