Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 28,9tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 13. 9. 2024 v 12:27, lucid napsal:

I když je to noname tah, tak na SKX pouzdro rovné koncovky nepatří. Podle mne je taková aukrácká degrace jinak skvělých hodinek.

To ale není obyč SKX pouzdro, to jsou přece SBCM023 - 38mm a 20mm lug width

možná na ně jde tah z SKX013, ale nejsem si tím jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, pebe napsal:

To ale není obyč SKX pouzdro, to jsou přece SBCM023 - 38mm a 20mm lug width

možná na ně jde tah z SKX013, ale nejsem si tím jistý.

Ne, není to standardní SKX pouzdro, a proto se tah o trochu hůře shání, nicméně tah z SKX013 tam na ně pasovat bude: na ně jsem právě kdysi zkusmo nasadil tah s rovnými články a fakt alespoň za mne ne, to raději řemen nebo i gumu či hadr, i když ty nijak rád nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, lucid napsal:

Ne, není to standardní SKX pouzdro, a proto se tah o trochu hůře shání, nicméně tah z SKX013 tam na ně pasovat bude: na ně jsem právě kdysi zkusmo nasadil tah s rovnými články a fakt alespoň za mne ne, to raději řemen nebo i gumu či hadr, i když ty nijak rád nemám.

tomu rozumim a souhlasim, já jen že se to hůř shání.

I když Uncle Seiko Z199, co mám na miniželvách, je super pohodlný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem furt laboroval jakou koupit gumu, jestli Morellato nebo GL831 a nakonec jsem dostal tip na originální Seiko DAL1BP, objednal z Japonska i s díly na SKX a jsem spokojenej parchant. V pátek objednáno, dnes dodáno. A je mi akorát, vůbec nedostává.

IMG_20240917_154627.jpg

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Jsem se v půlce umáčkl a odeslal to.
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

V pátek objednáno, dnes dodáno.

Tak se zadařilo, dobrý 👍 Já měl z toho shopu zásilku doma také neuvěřitelně brzo... Pak nějak ukaž ty doladěný SK009...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pojedou k Rudovi. Servis sám dělat nebudu. Už potřebují komplet, nejen novou lunetu. Tentokrát se nebude dělat nic než standardní servis a k tomu mi tam cvakne tu lunetu. Pouzdro je pěkně obnošené, ale vlastně bez poškození, což je u SKX žádoucí stav. Ciferník, ručky v pořádku. Tam není co dělat. Hlavně jde o to, že už to nebude Frankenstein s neoriginální a blbě nalepenou vložkou a taky je teď nosím fakt málo, protože neznám historii a ještě jsem jim nedopřál servis a stroj i těsnění si už o něj říká. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, lucid napsal:

Tak jsem přemluvil sám sebe. Japonská verze SBSA073, číslo 28 z limitky 9000 ks.

May.jpg

Takže jich bylo 2 x 9000 ks nebo bylo X kusů z těch celkem 9000 ks ve verzi pro JDM? 😉

Edit: Přečetl jsem si tvůj post pod odkazem a je to asi tak, jak píšeš, že dohromady je 9000 ks SRPE83 + SBSA073. 😉

Upraveno uživatelem lukassob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...