Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

sibir, spring drive ma nieco do seba ze? Sa ti teraz zda sekundovka na roladach hopkajuca ako kvarcky? :-)

Úplne bežne sa tu pohyb sekundovky na kvarckách označuje za humus atď. a ako príklad estetického pohybu býva obvykle dávaná 6-8Hz mechanika, pri ktorej je sekundovka vraj plynulá :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tico, tiez nechapem preco sa oznacuje hopkajuca sekundovka ako humus, tiez ma to prekvapilo ked som vnikol do sveta chronosveta. Mne sa to nikdy nezdalo skarede. Aspon viem, kolko trva jedna sekunda. Ked uz tak mi skor vadilo ked nelycuje na indexy. ALe pokial lycuje presne, ako v pripade quartz seiko tuna, tak je quartz rovnako super ako automat, vobec mi nevadi. 8Hz vyzera takmer plynulo, ale po plynulej GS sa aj to zda trhane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tico, tiez nechapem preco sa oznacuje hopkajuca sekundovka ako humus, tiez ma to prekvapilo ked som vnikol do sveta chronosveta. Mne sa to nikdy nezdalo skarede. Aspon viem, kolko trva jedna sekunda. Ked uz tak mi skor vadilo ked nelycuje na indexy. ALe pokial lycuje presne, ako v pripade quartz seiko tuna, tak je quartz rovnako super ako automat, vobec mi nevadi. 8Hz vyzera takmer plynulo, ale po plynulej GS sa aj to zda trhane...

Souhlas, pokud licuje vterinovka u quartz, je to pohoda. Je ale fakt, ze ten beh u mechaniky mam proste radeji. Jinak GS je naprosto jina liga, da se na to koukat snad non-stop.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...