Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Novej přírustek - small military.

 

Vždycky se mi tyhle základní pětky líbily, ale bál jsem se velikosti. Pravdou je, že jsem z nich velice nadšen. Základní řemen teda stojí za prd, ale na kožce perfektní. Měl jsem i jejich větší sourozence SNZG13, které jsou zde velice populární, ale ty mi tolik nesedly.

 

Tyhle jsou prostě super, malé pouzdro v broušené úpravě se snad jinde nedá sehnat. Lumi je tradičně slušná a strojovna spolehlivá. Mini korunka nepřekáží, ale špatně se s ní manipuluje. 

 

Kéž by se výrobci vykašlali na přerostlé hodinky pro obry, chce to víc pohodlných hodinek.

 

post-22647-0-85199600-1453723904_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej přírustek - small military.

 

Vždycky se mi tyhle základní pětky líbily, ale bál jsem se velikosti. Pravdou je, že jsem z nich velice nadšen. Základní řemen teda stojí za prd, ale na kožce perfektní. Měl jsem i jejich větší sourozence SNZG13, které jsou zde velice populární, ale ty mi tolik nesedly.

 

Tyhle jsou prostě super, malé pouzdro v broušené úpravě se snad jinde nedá sehnat. Lumi je tradičně slušná a strojovna spolehlivá. Mini korunka nepřekáží, ale špatně se s ní manipuluje. 

 

Kéž by se výrobci vykašlali na přerostlé hodinky pro obry, chce to víc pohodlných hodinek.

 

attachicon.gifwp_20160125_13_08_33_pro (2).jpg

Gratuluju. Tyto se mi vždycky moc líbily. 

Jsou to snad nejvíc military ze všech Seiko, aspoň na mě tak působí. Nevím jestli to dělá jen ta vteřinovka, nebo ten celkový retro styl, ale úplně si je přestavuju na ruce nějakého oficíra v zákopu.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratuluju, tyhle se mi dycky líbily víc jak ty větší SNZG13. Mají takový vyváženější cifr bez nesmyslů jako je ta vnitří luneta atd. Navíc ručičky sahají až k indexum což je taky lepší... Plánuju je koupit klukovi až půjde v září do školy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novej přírustek - small military.

 

Vždycky se mi tyhle základní pětky líbily, ale bál jsem se velikosti. Pravdou je, že jsem z nich velice nadšen. Základní řemen teda stojí za prd, ale na kožce perfektní. Měl jsem i jejich větší sourozence SNZG13, které jsou zde velice populární, ale ty mi tolik nesedly.

 

Tyhle jsou prostě super, malé pouzdro v broušené úpravě se snad jinde nedá sehnat. Lumi je tradičně slušná a strojovna spolehlivá. Mini korunka nepřekáží, ale špatně se s ní manipuluje.

 

Kéž by se výrobci vykašlali na přerostlé hodinky pro obry, chce to víc pohodlných hodinek.

 

attachicon.gif wp_20160125_13_08_33_pro (2).jpg

Pod to se ti podepisu. Sehnat dnes hodinky v normalni velikosti da praci. Vsude same prerostle mrchy. Asi tyhle budu muset taky vyzkouset.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...