Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Škumpa je můj oblíbený strom. Toto je v práci na zahradě, na svém pozemku mám zatím jen mladou ;)

Jo, je fajn. Rychle roste a na podzim Tě potěší pěknými barvami (a pak nasere haldou listí) :D . Taky jsme jí u našich asi 15 let měli, ale pár let zpátky jsme jí už museli porazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi Martin (kuncák7) zkrátil a tah a konečně je mohu mít na ruce ... ja su tak šťastné :clap:

 

A Martine, ještě jednou díky.

 

PS: omlouvám se za špatnou mobilní kvalitu fota.

Krasne hodinky, co jsou zac? Diky.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Listí nevadí - sekačka posbírá :)

Ale dělá radost. Je krásná téměř celý rok, dělá stín jako deštník a odpuzuje hmyz.

Sousedé ji mají už velice letitou a pořád je to nádherný strom...

Je bezpecna na zahrádku, kdyz mame male deti? Je realne jedovata a rizikova? Diky za odpoved.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je bezpecna na zahrádku, kdyz mame male deti? Je realne jedovata a rizikova? Diky za odpoved.

Je reálně jedovatá. Citlivým lidem prý způsobuje boláky, které se těžce a dlouho hojí. Já nikoho takového ještě nepotkal. Ale kdybych měl děti, asi bych to neriskoval. Když tak, nastudovat, která není jedovatá a tu si posadit na zahradu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je reálně jedovatá. Citlivým lidem prý způsobuje boláky, které se těžce a dlouho hojí. Já nikoho takového ještě nepotkal. Ale kdybych měl děti, asi bych to neriskoval. Když tak, nastudovat, která není jedovatá a tu si posadit na zahradu ;)

Dobre, moc dekuju. ;-)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...