Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

No jo, kluci. Kdyz na ne mate pracky, tak jo.

@Pebe jak velkou mas prosim ruku? Ja mam strach, ze na mych 16,5cm to nebude. Zkousel jsem je, ale uz si to uplne nevybavuju...

Nebude a ta vyska, nene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kluci. Kdyz na ne mate pracky, tak jo.

@Pebe jak velkou mas prosim ruku? Ja mam strach, ze na mych 16,5cm to nebude. Zkousel jsem je, ale uz si to uplne nevybavuju...

 

Já mám 16.5cm ruku, lug to lug(měřeno pravítkem na dírky na stěžejky) mají cca 45mm. Řekl bych méně než tvoje Eterny.

Výška je nějakých 15mm. Ale tím, že jsou pocitově menší se ta výška zdá veliká, no na ruce jsou fajn.

Kdysi jsem se jich taky bál, zbytečně. A po quartzových tuňácích jsou to malé hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak je mi jasne, ze to nejsou oblekovky pod kosili.

45mm lug2lug na dirky by mohl byt tak 47mm celkove, coz je porad super.

Sakra kluci, nutite me premyslet. A to boli

Taky si myslim, ze Ti v pohode budou. Jsou na ruce fakt super.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ony mají i krásně vystrouhané pouzdro, ty zahnuté nožky, monoblok pouzdro....u mě to bylo na první reálný pohled.

a to se už vůbec nezmiňuju o tom speciálním hardlexu, který je jiný než co jsem měl kde vidět, ani tuňáky takové nemají. No a kapitola sama pro sebe jsou okraje indexů, kdy stačí jen trocha světla a ony se úplně rozsvítí...a ručky, broušené s leštěnýma okrajema...úplně škoda že nemám nějaké makro sklo, to je další na seznamu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...