Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Pebe ty budes asi taky fesak ako ja. :)

Osobne si myslim, ze mm300 na bezne nosenie je zbytocny luxus a oproti inym potapkam od seika rozdiel minimalny.

 

fešák už moc nejsem, přeci jen 4.dekáda končí, vrásky přibývají a svaly ochabují(pokud nějaký najdu) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak jsem v compu vystrachal Instantovu MM300 Bibli, pohodlne se usazuji a zacinam se zacitat.

 

To zas dneska neusnu :(

 

to nemám, co to je? :)

neposlals bys mi to, prosím, na pe.benes zavinac seznam.cz ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kluci. Kdyz na ne mate pracky, tak jo.

@Pebe jak velkou mas prosim ruku? Ja mam strach, ze na mych 16,5cm to nebude. Zkousel jsem je, ale uz si to uplne nevybavuju...

Sám mám útlou ruku tak do 17cm a sedí mi docela dobře. Vůbec z toho nemusíš mít obavy. A jak si na ně rychle zvykneš......, už nesundáš.

608666f1a6c620410d97961c77f164a7.jpge1a96325cc029ffb1fd0912d2be62b73.jpg8babf3c91b99824e3e11e9c96f7e265b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy na me ruce a ta vyska panove prominou, fakt nic ve zlem, je blok. Takto to nikdo nefoti. Ruka bajoko 19 cm.

post-30673-0-03143700-1470336627_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost je fajn... Na vysku se u potapek da zvyknout... Ale u me nakonec dojely na vahu... Dvousetgramovy hodinky nesly s mym sezenim v kanclu dohromady... Po roce denniho noseni jsem je pustil..... Od te doby okukuji kazdy inzerat, ve kterem se tu objevi, a rikam si: vydrz to... vydrz to... jednou Seiko udela nizsi, mensi a lehci a bude to taky legenda... A tak zatim čekám a čekám... :-))

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...